Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Мітинг та концерт з приводу 30-ї річниці аварії на ЧАЕС в Градизьку (фотозвіт)

Фотозвіт 26.04.2016 Градизьк мітинг та концерт з приводу 30-ї річниці аварії на ЧАЕС.

Додати коментарій

Глобинські дільничні на варті правопорядку

У вечірній та нічний час дільничні інспектори Глобинського відділу поліції спільно з громадськими формуваннями патрулюють вулиці міста та району за рахунок особистого часу. Для цього розроблені спеціальні графіки. Завдяки таким заходам, правоохоронці можуть вплинути на криміногенну обстановку в районі, попередити злочини, а в деяких випадках – і оперативно відреагувати, затримавши зловмисника на гарячому! Поліцейські сумлінно і відповідально ставляться до своєї роботи.

«Ми не лише патрулюємо територію. Нашим основним завданням є спілкування з мешканцями та гостями міста та належних йому сіл та селищ, адже наявність працівників поліції на вулицях має дати людям відчуття спокою та захищеності» - говорять дільничні інспектори Глобинського відділу поліції.

Особлива увага звертається на спілкування з молоддю, адже запобігти скоєнню правопорушень в молодіжному середовищі є одним із пріоритетів у роботі поліції.

Додати коментарій

В Глобинській об’єднаній громаді відбулися заходи з вшанування чорнобильців громади

В Глобинській об’єднаній громаді відбулися заходи з вшанування чорнобильців громади – учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Напередодні 30-их роковин Чорнобильської трагедії депутати та виконком Глобинської міської ради прийняли рішення про відзначення чорнобильців-ліквідаторів І та ІІ категорій, які проживають на території громади медаллю «30 років героїчного подвигу».

Додати коментарій

Цікава пропозиція для юристів!

Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, які утворюються як самостійні відділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальна інформація за наступним посиланням

Додати коментарій

Звернення головної військової прокуратури до військовослужбовців, які самовільно залишили місце служби

Останнім часом у засобах масової інформації розповсюджуються недостовірні відомості про переслідування значної кількості військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО.

Додати коментарій

Реагування на критику

Правильна реакція на критику та нормальне ставлення до неї дуже важливі. Неадекватна реакція на критику може погіршити взаємини з громадянами та співробітниками, зіпсувати відносини в громаді. Організація, яка не реагує на розумні висловлювання на свою адресу, відповідно, не помічає своїх помилок і оман і, врешті-решт, повторює ті ж помилки.

Справжнього успіху не доб’ється той, хто слухає лише хвалебні промови на свою адресу, а ось конструктивних критичних зауважень намагається уникати. Правильне й уважне ставлення до критики — запорука зростання й удосконалення. Критика з боку громадян допомагає звернути увагу на те, що було не помітне, дає можливість виправити недоліки. Тому її слід цінувати.

Правильна реакція на критику полягає в тому, щоб не сприймати її на власну адресу та не перебільшувати її значення. Тому що така реакція лише негативно вплине на якість і результативність роботи.

Громадський рух "За розвиток і процвітання Глобинщини" критикуючи тих чи інших суб'єктів місцевої чи районної влади, в першу чергу надіється на правильне її сприйняття (реакцію) від них, а саме виправлення та недопущення в подальшому помилок в своїй діяльності.

Прес-служба Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини"

Додати коментарій

На Глобинщині тривають заходи з нагоди 30-ти річчя від дня аварії на ЧАЕС.

25 квітня в районному центрі біля пам’ятника Захисникам Вітчизни відбувся мітинг за участю представників органів державної влади та місцевого самоврядування, організацій міста, учнів шкіл, жителів Глобиного.

Додати коментарій

Хто є очільниками найвідоміших партійних організацій в Глобинському районі?

На час проведення останніх місцевих виборів в Глобинському районі було зареєстровано понад 95 партійних організацій, серед яких є:

- Глобинська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Полтавській області, голова Іванченко Валерій Петрович (на даний час заступник голови Глобинської районної ради);

- Глобинська районна організація Всеукраїнського об"єднання "Свобода", голова Кравченко Сергій Олексійович;

- Глобинська районна організація Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", в.о. голови Прихожа Тетяна Несторівна;

- ГЛОБИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП", голова Лазаренко Світлана Віталіївна (на даний час секретар Глобинської міської ради);

- ГЛОБИНСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА", голова Скриль Андрій Іванович;

- Глобинська районна партійна організація Аграрної партії України, голова Сьомін Володимир Вікторович (на даний час голова Глобинської районної ради);

- Глобинська районна організація політичної партії “Всеукраїнське об”єднання “Батьківщина”, голова Дишлевський Петро Петрович;

- Глобинська міська організація Всеукраїнського об”єднання “Батьківщина”, голова Курченко Юрій Миколайович ;

- Територіальна організація Політичної партії "Опозиційний блок" у Глобинському районі Полтавської області, голова Царенко Олег Анатолійович;

Оскільки ж Комуністична партія була заборонена, з’явилася - Глобинська районна організація політичної партії "Нова держава", голова Молодчин Олександр Антонович ;

Партія, від якої в 2010 році висувався міський голова - Глобинська районна організація Партії промисловців і підприємців України, голова Кондуфор Юрій Андрійович;

Партія, існування, якої в районі м’яко кажучи насторожує - Глобинська районна організація політичної партії “Партія політики ПУТІНА”, голова Яременко Микола Якович, яка зареєстрована в районі ще 23.06.2004 року;

На наше переконання Міністерство юстиції України має звернутися до суду з питанням заборони діяльності останньої в Україні, так як це було зроблено з Комуністичною партією, а тому Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини» готує відповідне звернення до міністерства.

Партія, яка б напевно мала захищати інтереси пенсіонерів району - Глобинська районна організація Партії Пенсіонерів України, голова Дьяченко Надія Петрівна;

Партія, яка мала б боротися з корупцією в районі - Глобинська районна партійна організація Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю, голова Бугаєць Олександр Михайлович;

Неоднозначною є також обставина продовження існування в районі (принаймні юридично) такої партії як - Глобинська районна організація Партії регіонів, голова Замикула Володимир Васильович;

- Глобинська міська організація Партії регіонів , голова Прикіпєлова Світлана Володимирівна.

Наявні в районі й інші цікаві (принаймні за назвою) партії:

- Глобинська міська організація політичної партії “КМКС”Партія угорців України”, голова Котляр Олександра Микитівна;

- Глобинська районна організація партії “Київська Русь”, голова Грищенко Анатолій Іванович; - та інші.

Прес-служба Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини"

Додати коментарій

Вручення медалей "30 років Героїчного Подвигу" в Великих Кринках

22 квітня у сільському Будинку культури села Великі Кринки відбулися заходи по вшануванню учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Додати коментарій

Участь членів Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини" в "Антикорупційному форумі"

Члени Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини", як активні учасники суспільно-політичного життя району та області, в березні цього року взяли участь в так званому "Антикорупційному форумі", який проходив в м. Полтава, та з'ясували, що такі заходи притягують велику кількість учасників (громадських активістів).

Додати коментарій

У Пронозівці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

В історії нашого багатостраждального народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них — 26 квітня 1986 року.

Чорнобильська трагедія... Сьогодні це вже історія України. Але у людей ці слова постійно викликають тривогу. Чи не повториться цей жах знову? Радіація – невидимий і тому підступний ворог всього живого. Від неї важко вберегтися, захистити себе і природу. Тож єдиний порятунок - це професіоналізм та небайдужість людей, які за це відповідають.

Минуло 30 років з того страшного дня, і з кожним роком все більше усвідомлюються справжні масштаби катастрофи, все більше людей, уражених радіацією, хворіють, відходить у вічність.

Та життя триває… І ним ми зобов’язані саме тим людям, які собою закривали нас від страшної біди. Ми повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Подвиг цих людей назавжди вписано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Вшанувати учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанці зібралися в сільському Будинку культури жителі Пронозівської теритріальної громади.

До присутніх звернулися голова районної ради Володимир Сьомін, Пронозівський сільський голова Степан Скриль, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Григорій Галюк, які подякували землякам-ліквідаторам за самовідданість та мужність, за те, що вони, жертвуючи не лише власним здоров’ям, а й своїм життям зупинили атомну стихію. Побажали всім міцного здоров'я та мирного неба. Вручили продуктові набори, придбані управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та за спонсорської підтримки директора ТОВ СГП “Надія” Олександра Голобородька і заступника директора ТОВ “Рост-Агро” Михайла Бернацького.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять земляків, які віддали своє життя, рятуючи Україну і світ від найбільшої в світі техногенної катастрофи.

Працівники районного Будинку культури, начолі з директором Олександром Поповичуком, підготували зворушливий тематичний захід, приурочений до 30-річчя Чорнобильської трагедії.

Додати коментарій

Продовжуємо прибирання Градизька

18.03.2016 року відбулось продовження прибирання території по вул. Гвардійській, вул. Калініна та паркової зони по вул. Чернешевського та вул. Ломоносова

Додати коментарій

Акція протесту проти свавілля чиновників

8 квітня 2016 року в м. Глобине проведено акцію протесту проти свавілля чиновників Глобинського району Полтавської області

Додати коментарій

Приклад відкритості влади Градизька при прийнятті рішень

Керівник Градизької громади показує приклад відкритості (прозорості) влади при прийнятті рішень навіть не маючи веб-сайту, в той час коли Глобинська міська рада, маючи веб-сайт, сповідує принцип закритості інформації.

Додати коментарій
НАГОРУ