Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Участь членів Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини" в "Антикорупційному форумі"

Участь членів Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини" в "Антикорупційному форумі"

Члени Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини", як активні учасники суспільно-політичного життя району та області, в березні цього року взяли участь в так званому "Антикорупційному форумі", який проходив в м. Полтава, та з'ясували, що такі заходи притягують велику кількість учасників (громадських активістів).

Так, окрім чотирьох членів Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини" з м. Глобине та району на захід прибули ще два учасника (депутати міської та сільської рад).

В тім, резюмуючи даний захід можна констатувати, що нічого спільного він не має з питанням боротьби з корупцією, яка є раковою пухлиною нашої держави, принаймі учасникам форуму не було запропоновано нічого для її викорінення.

Ще члени Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини" резюмували, що викорінення корупції на місцях, чим вони активно займаються, можливе лише за активної участі місцевої громадськості, і ніхто за нас цього робити не буде, оскільки в області та в Києві не бачать чи не бажають бачити її (корупцію) місцевих очільників, зокрема в нашому районі.

 

Прес-служба Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини"

НАГОРУ