Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

У Пронозівці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

У Пронозівці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

В історії нашого багатостраждального народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них — 26 квітня 1986 року.

Чорнобильська трагедія... Сьогодні це вже історія України. Але у людей ці слова постійно викликають тривогу. Чи не повториться цей жах знову? Радіація – невидимий і тому підступний ворог всього живого. Від неї важко вберегтися, захистити себе і природу. Тож єдиний порятунок - це професіоналізм та небайдужість людей, які за це відповідають.

Минуло 30 років з того страшного дня, і з кожним роком все більше усвідомлюються справжні масштаби катастрофи, все більше людей, уражених радіацією, хворіють, відходить у вічність.

Та життя триває… І ним ми зобов’язані саме тим людям, які собою закривали нас від страшної біди. Ми повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Подвиг цих людей назавжди вписано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Вшанувати учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанці зібралися в сільському Будинку культури жителі Пронозівської теритріальної громади.

До присутніх звернулися голова районної ради Володимир Сьомін, Пронозівський сільський голова Степан Скриль, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Григорій Галюк, які подякували землякам-ліквідаторам за самовідданість та мужність, за те, що вони, жертвуючи не лише власним здоров’ям, а й своїм життям зупинили атомну стихію. Побажали всім міцного здоров'я та мирного неба. Вручили продуктові набори, придбані управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та за спонсорської підтримки директора ТОВ СГП “Надія” Олександра Голобородька і заступника директора ТОВ “Рост-Агро” Михайла Бернацького.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять земляків, які віддали своє життя, рятуючи Україну і світ від найбільшої в світі техногенної катастрофи.

Працівники районного Будинку культури, начолі з директором Олександром Поповичуком, підготували зворушливий тематичний захід, приурочений до 30-річчя Чорнобильської трагедії.

НАГОРУ