Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Вручення медалей "30 років Героїчного Подвигу" в Великих Кринках

Вручення медалей "30 років Героїчного Подвигу" в Великих Кринках

22 квітня у сільському Будинку культури села Великі Кринки відбулися заходи по вшануванню учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

 

Ліквідаторів привітали голова районної ради Володимир Сьомін, Кринківський сільський голова Алла Ніколенко, Землянківський сільський голова Андрій Череп, голови Кринківської та Градизької первинних організацій “Союз Чорнобиль” Павло Малецький і Микола Рябець, директор АФ “Степове” ТОВ ІПК “Полтавазернопродукт” Олександр Яроцький.

Звертаючись до присутніх, виступаючі зазначили, що Чорнобильська трагедія чорною міткою позначилась на здоров'ї призваних, на той час молодих, хлопців, які не дали чорній чумі розгорітися до полум'я. У 1987 році з Кринківської сільської ради відправили 87 чоловіків, з яких живими зараз залишилися 49.

Людська пам'ять знову і знову повертається до тих трагічних весняних днів, коли ядерна смерть загрожувала всьому живому. Ми і сьогодні не можемо сповна оцінити наслідки цієї трагедії, але розуміємо, що це назавжди і низько вклоняємося подвигу людей, які своїми грудьми захистили нас від незримого ворога.

Відповідно до розпорядження голови районної ради, в зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, з метою вшанування осіб, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в екстремальних обставинах під час ліквідації найбільшої техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС, Кринківський та Землянківський сільські голови виконали приємну місію і вручили ліквідаторам медалі «30 років Героїчного Подвигу» та цінні подарунки.

Директор АФ “Степове” ТОВ ІПК “Полтавазернопродукт” Олександр Яроцький вручив своїм пайовикам - учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС грошові винагороди.

Учасники художньої самодіяльності, на знак поваги до подвигу земляків, подарували теплі, зворушливі слова вітань і вдячності.

НАГОРУ