Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

На Глобинщині тривають заходи з нагоди 30-ти річчя від дня аварії на ЧАЕС.

На Глобинщині тривають заходи з нагоди 30-ти річчя від дня аварії на ЧАЕС.

25 квітня в районному центрі біля пам’ятника Захисникам Вітчизни відбувся мітинг за участю представників органів державної влади та місцевого самоврядування, організацій міста, учнів шкіл, жителів Глобиного.

Мітинг відкрив міський голова Станіслав Джусь, який подякував учасникам ліквідації аварії за мужність, самовідданість, активну громадянську позицію, побажав міцного здоров’я, благополуччя, добра та миру.
До учасників зібрання звернувся голова районної державної адміністрації Василь Вакуленко: «Шановні земляки! Відлуння біди стихне ще не скоро. Проте ми з оптимізмом маємо дивитися у майбуття, вчитися на помилках, берегти тих, хто жертвував своїм життям, здоров’ям, рятуючи світ».
Щирі слова учасникам мітингу та побратимам адресував заступник голови районної організації чорнобильців Микола Рябець.
Пам'ять про загиблих та померлих внаслідок хвороб ліквідаторів аварії присутні вшанували хвилиною мовчання, а настоятель Свято-Михайлівського храму митрофорний протоієрей отець Володимир відслужив панахиду.
Після мітингу вся громада урочистою ходою для покладання квітів рушила до пам’ятного знаку «Учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС».

Урочистості продовжились в районному Будинку культури. Голова районної ради Володимир Сьомін, звертаючись до присутніх сказав: "Минуло 30 років після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей. Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам'яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров'ям і життям. Ми схиляємо голови в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії та бажаємо всім щастя, здоров’я, достатку, злагоди в сім’ях, довгих років життя".

НАГОРУ