Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

У Градизьку з’явився вже четвертий музей

У Градизьку з’явився вже четвертий музей

Усвідомлення необхідності зберігання та донесення до підростаючого покоління історичної спадщини спонукало директора Градизької гімназії ім. Олександр Білаша відмінника освіти України, кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Аллу Петрівну Салімон до створення вже четвертого музею в стінах гімназії.

Урочисте відкриття відбулось 29 березня 2016 року за участю великої кількості поважних гостей, серед яких голова районної ради Володимир Сьомін, начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА Віталій Москаленко, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Любов Качмар, селищний голова Мирослав Юрійович Носа та настоятель Георгіївської церкви отець Георгій. Назва та тема музею актуальні для містечка з довгою історією на березі величної річки Дніпро – «Історія Градизька від заплав Дніпра до Кременчуцького водосховища».

В чудово облаштованому класі створено унікальну експозицію знахідок, які були підняті з дна Кременчуцького водосховища. Всі експонати музею отримані завдяки місцевому водолазу, людині творчій та ініціативній – Ігорю Анатолійовичу Чернікову. Його мрія про музей була швидко реалізована завдяки наполегливому труду ентузіастів, які швидко зробили ремонт кімнати з унікальнім тематичним розписом на стінах (автором був Ігор Анатолійович). Спонсорська допомога надійшла від Михайла Володимировича та Максима Михайловича Бернацьких (ТОВ «Рост-Агро»). Музей чекає на відвідувачів, а нові експонати чекають черги на підготовку до розміщення в експозиції. На фото лише фрагменти експозиції, пропонується особисте відвідання музею. Він того вартий.

‎Роман Романов

НАГОРУ