Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Пісенне джерело 2016

25 червня 2016 року на горі Пивиха у селищі Градизьк відбулося традиційне обласне культурно-мистецьке свято "Пісенне джерело".

 

Цьогоріч формат свята значно розширився. Так, 0 13.00 розпочалися виступи гармоністів та дитячих колективів, благодійний продаж виробів, виготовлених дітьми. З 15.00 до 16.00 тривав виступ оркестру «Гусарики». Фінальний концерт за участю народних артистів України, колективів художньої самодіяльності району та області розпочався о 16.00.

На святі пісні селищним головою Мирославом Носою та виконувачем обов'язків голови Глобинської райдержадміністрації Володимиром Молодчином було нагороджено лауреатів престижної Всеукраїнської мистецької премії імені Олександра Білаша (за вагомий внесок у духовний розвиток України) - учасників гурту "Сусіди": Григорія Соколовського, Ростислава Галагана, Валентину та Віктора Матвієнко. Також ними були нагороджені воїни АТО, які захищали Ураїну на сході та гарантували нам спокій на цьому великому святі.

Традиційно діяла виставка виробів народних умільців. Любителі української кухні мали нагоду спробувати смачної юшки і каші, від спеки рятував асортимент різноманітних охолоджених напоїв.

 

НАГОРУ