Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Невдалі гастролі - чому не відбувся концерт Алли Кудлай?

Невдалі гастролі - чому не відбувся концерт Алли Кудлай?

01 квітня 2016 року в м. Глобине в районному будинку культури мав відбутися концерт заслуженої артистки України Алли Кудлай за участю її сина Максима.

Про це шанувальникам творчості Алли Кудлай було відомо ще за місяць з оголошень районної газети «Зоря Придніпров’я» та з численних афіш в нашому місті. Велика кількість палких прихильників творчості відомої української артистки, які придбали квитки та були в передчутті зустрічі з улюбленим кумиром навіть не могли підозрювати, що така урочиста подія в кінці кінців виявиться всього-на-всього першоквітневим жартом.

Говорять, що концерт відмінили через те, що мало зібралося охочих прийти на зустріч з відомою артисткою. Чи так це? Адже завжди подібні концерти збирали аншлаги в міському будинку культури. Що ж трапилось цього разу? Невже у глобинчан зникла цікавість до творчості співачки, репертуар якої складається незмінно з шлягерів на протязі останніх десятків років? Та чомусь здається, що скоріше за все це сталось тому, що простому люду зараз не до мистецтва - його більше турбує матеріальна сторона життя. Спочатку хліба, а вже потім видовищ!

НАГОРУ