Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Всеукраїнська акція на підтримку великої політичної реформи

17 жовтня 2017 року в м. Київ біля стін Верховної Ради України відбудеться Всеукраїнська акція на підтримку великої політичної реформи.

Сорочинський ярмарок 2016

Цьогорічний Сорочинський ярмарок присвячується 25-й річниці Незалежності України.

Сила України - у силі її громад

1 липня, у Сумах відбувся перший регіональний форум місцевого самоврядування «Досвід реформ».

День відкритих дверей в Миргородській бригаді тактичної авіації

30 червня у 831-й Галицькій ордена червоного прапора та Кутузова ІІІ-го ступеня бригаді тактичної авіації у м. Миргород відбувся День відкритих дверей щодо умов проходження військової служби за контрактом та з метою виконання планових завдань з призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом, популяризації військової служби.

Присягаю ніколи не зрадити Українському народові!

Нещодавно у 179-му навчально-тренувальному центрі військ зв’язку Збройних Сил України, близько 530 військовослужбовців строкової служби призову весна-2016 року склали урочисту Присягу на вірність українському народові.

День відкритих дверей в військовій частині

17 червня 2016 року на Центральній базі зберігання та ремонту військових засобів РХБ захисту, що у Машівці, відбувся День відкритих дверей за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадян призовного віку, батьків призовників, голів призовних комісій та представників регіональних ЗМІ.

Оздоровлення та відпочинок дітей на Полтавщині

17 червня у Полтавській ОДА відбулося розширене засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Герой АТО потребує допомоги!

25-річний Артем Грушецький з міста Глобине підірвався на протитанковій міні на Донеччині.

З днем медичного працівника!

19 червня відзначаємо день медичного працівника!

Ні зарплаті в конвертах!

В райдержадміністрації, під керівництвом виконувача обов’язків голови  райдержадміністрації Володимира Молодчина,  3 червня  відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

"Успішна жінка Полтавщини"

7 червня у Полтавському міському будинку культури пройшло урочисте нагородження переможців і номінанток Першого обласного конкурсу “Успішна жінка Полтавщини”.

День відкритих дверей у військовому коледжі

7 червня 2016 року у Військовому коледжі сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікації відбувся День відкритих дверей.

8 травня 2016 року – День матері в Україні.

День матері – це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. Це свято з кожним новим роком стає все більш популярним, і це не дивно, оскільки мама, споконвіку, була найріднішою і найдорожчою людиною для кожного. Щороку це свято в Україні святкують у другу неділю травня, з цієї причини, дата святкування Дня матері в 2016 році припадає на 8 травня.

Конкурс проектів розвитку територіальних громад

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення шостої позачергової сесії сьомого скликання від 19 квітня 2016 року «Про затвердження нової редакції Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області», рішення ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області від 19 квітня 2016 року, голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про оголошення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2016 року.

19 травня Всесвітній День Вишиванки!

Готуємось до дня вишиванки! Дістаємо свої наряди і приводимо їх до ладу.

19 травня ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!

Але спочатку Великдень! 

28 Квітня – Всесвітній День Охорони Праці

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до центральних та місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

26 квітня - сумна річниця аварії на ЧАЕС

26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС відбулась жахлива аварія, докорінно змінивша відношення до "мирного" атома. Ця подія відібрала тисячі життів і досі її відгомони переслідують багатьох мешканців країни - героїв, які ціною власного життя та здоров'я кинулися на допомогу світові. У 2016 році 30 річниця з дня аварії.

26.04.2016 року у вівторок на 10:00 біля меморіалу Ліквідаторам аварії на ЧАЕС (смт Градизьк) відбудеться урочиста зустріч. Запрошуються учасники ліквідації та усі жителі селища.
Пам'ятаємо, що наш сьогоднішній спокій та безпека від страшного впливу радіації - заслуга тих хоробрих людей, які у важку хвилину стали на заваді глобальної катастрофи!

Двоє наших земляків – учасників АТО отримали нагороди

13 квітня виповнилося два роки з моменту початку жахливих подій у нашій державі. Саме цього дня, 2014 року, Рада національної безпеки і оборони України оголосила про початок проведення антитерористичної операції у східній частині України. Ці два роки принесли чимало горя, страждань, а разом з тим показали і справжніх патріотів та Героїв України.

Увага: Нерест-2016!

Шановні громадяни!

Щорічно з квітня по червень на території району проводяться профілактичні заходи щодо боротьби з браконьєрством та іншими порушеннями правил рибальства під умовною назвою „НЕРЕСТ”.

60% міських рад Полтавщини порушують закон «Про доступ до інформації» на своїх сайтах

9 з 15 сайтів міських рад Полтавської області не виконують вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Неправомірне здорожчання проїзду до 5 грн за поїздку у Глобиному

Територіальним відділенням антимонопольного комітету виявлений факт встановлення необгрунтованого тарифу на проїзд у Глобиному.

НАГОРУ