Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Житель Глобинського району під впливом соцмережі поїхав воювати за ДНР

Житель Глобинського району під впливом соцмережі поїхав воювати за ДНР

Прокуратура Полтавської області затвердила і направила до Артемівського районного суду Донецької області для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні по жителю Глобинського району. Про це повідомили в прес-службі прокуратури області.

Випускник професійно-технічного училища, 1996 року народження, під впливом агітації терористичної організації «Донецька народна республіка», що поширювалася в одній із соціальних мереж, поїхав на Донеччину, де протягом липня - листопада 2014 брав участь в діяльності не передбачених законом збройних формувань « Російська православна армія »і« Горлівський батальйон територіальної оборони ДНР ». Про це повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та Державної прикордонної служби прокуратури області Микола Верблюд.

За словами прокурора, зазначена особа звинувачується за ч.2 ст.260 (участь в діяльності не передбаченого законом збройного формування) Кримінального кодексу України.

- Зараз юнак перебуває під вартою, він активно сприяв проведенню досудового розслідування, повністю визнав свою провину в скоєнні злочину і шкодує про скоєне, - зазначив Микола Верблюд.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

НАГОРУ