Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

У Глобинському районі викрили діяльність підпільної АЗС

У Глобинському районі викрили діяльність підпільної АЗС

У Глобинському районі з підпільної АЗС вилучили газу та обладнання на 200 тисяч гривень.

 

В одному з сіл Глобинського району Державна фіскальна служба виявила підпільний автозаправний газовий комплекс. Про це повідомила прес-служба ГУ ДФС у Полтавській області.

Як розповів перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Олег Лєднік, незаконне АЗС знайшли працівники оперативного управління служби з представниками інших контролюючих органів в ході проведення спеціальних заходів під умовною назвою «Акциз-2016», метою яких є посилення контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів.

На території сільськогосподарського підприємства оперативники віднайшли окремо виділений майданчик, на якому було встановлено спеціальне обладнання автозаправного газового комплексу, ємності великого тиску для зберігання скрапленого газу та інше обладнання, за допомогою якого за готівкові кошти заправлявся автотранспорт.

Ні на вказану діяльність, ні на саме обладнання, яке є доволі небезпечним, жодних передбачених законодавством дозволів та узгоджень не було.

Під час перевірки правоохоронці вилучили 5,2 тис. літрів газу пропан-бутан, а також описали та опечатали ємності і обладнання газового комплексу до прийняття судом рішення по даному факту.

За інформацією прес-служби ДФС, приблизна ринкова вартість вилученого скрапленого газу та обладнання становить 200 тисяч грн.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

НАГОРУ