Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Увага: Нерест-2016!

Увага: Нерест-2016!

Шановні громадяни!

Щорічно з квітня по червень на території району проводяться профілактичні заходи щодо боротьби з браконьєрством та іншими порушеннями правил рибальства під умовною назвою „НЕРЕСТ”.

У весняно-літній період, у зв’язку з нерестом риби, рибальство неприпустиме. В цей час забороняється перебування на річках і водосховищах та інших водоймах маломірних суден промислового та кустарного виробництва та користування ними. Пам’ятайте, що за порушення встановлених правил українським законодавством передбачено адміністративну відповідальність – накладення штрафу у розмірі до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а у разі грубого порушення (застосування зброї, використання електроструму, а також вибухових чи отруйних речовин) розмір стягнення автоматично збільшується і становить від 20 до 40 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Окрім адміністративної відповідальності за незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом законодавством передбачено також кримінальну відповідальність. Зокрема, ст. 249 Кримінального кодексу України визначає покарання : штраф у розмірі до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього здобутого у разі вчинення таких дій особою, яка раніше була притягнена до відповідальності за аналогічні дії.

Глобинський відділ поліції ГУНП в Полтавській області

НАГОРУ