Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Двоє наших земляків – учасників АТО отримали нагороди

Двоє наших земляків – учасників АТО отримали нагороди

13 квітня виповнилося два роки з моменту початку жахливих подій у нашій державі. Саме цього дня, 2014 року, Рада національної безпеки і оборони України оголосила про початок проведення антитерористичної операції у східній частині України. Ці два роки принесли чимало горя, страждань, а разом з тим показали і справжніх патріотів та Героїв України.

 

15 квітня у приміщенні Броварківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у присутності учнів, вчительського колективу, односельців, побратимів заступник військового комісара Глобинського райвійськкомату, майор Михайло Осадчук вручив двом мужнім демобілізованим учасникам антитерористичної операції, нашим землякам високі відзнаки Президента України.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня нагороджено Надкриничного Володимира Івановича.

За особисту мужність і відвагу, виявлені у захисті державних інтересів, зміцнення обороноздатності та безпеки України медаллю “Захиснику Вітчизни” нагороджено Куліша Миколу Миколайовичу.

Голова районної ради Володимир Сьомін, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, Броварківський сільський голова Олексій Пиркало, керівник фермерського господарства Олександр Колотієвський привітали нагороджених, подякували захисникам України за те, що від початку війни на Донбасі і до сьогодні боронять територіальну цілісність та незалежність України.

Голова районної ради Володимир Сьомін, звертаючись до присутніх учасників АТО, зазначив, що вручення нагород – це звичайно приємна подія, але надалі хотілося б нагороджувати наших хлопців тільки за звитяжну хліборобську працю під мирним небом.

Присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з війни.

На знак поваги до подвигу земляків, учні та учителі Броварківської ЗОШ, начолі з директором Надією Хомець, подарували теплі, зворушливі слова вітань, підтримки і вдячності нашим захисникам.

НАГОРУ