Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

День відкритих дверей у військовому коледжі

7 червня 2016 року у Військовому коледжі сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікації відбувся День відкритих дверей.

“Даний захід організований з метою показати хто такі строковики. Донести до людей, що призвані на строкову службу юнаки не беруть участі в АТО, що вони будуть проходити службу на правому березі Дніпра, а ніяк не на лівому, і тим паче, не на сході країни. І лише за їх бажанням, через пів року, хлопці зможуть укласти контракт на службу, пройти підготовку за своїми військовими спеціальностями, і після готовності, наголошую – за бажанням, зможуть приймати участь в АТО”, – розповів Губський.
Про себе ж, Дмитро Губський розповів, що на посаду був призначений згідно розпорядження старшого керівництва. До цього був начальником штабу 93 бригади. З травня 2014 приймав участь в АТО, і майже місяць назад повернувся до Полтави.

Стереотипи про армію потрібно перед людьми стерти. Військовослужбовці за контрактом — майбутнє наших ЗСУ, сьогодні вони покажуть яке забезпечення мають. Наразі через Полтавський обласний військовий комісаріат на службу за контрактом набрано 900 чоловік, ми уже виконали більше половини плану. Стартова заробітна плата для контрактника — від 7 тисяч гривень”, – зазначив військовий комісар.

Участь у заході також взяла делегація з Глобинщини, яку очолив виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Молодчин.

НАГОРУ