Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Присягаю ніколи не зрадити Українському народові!

Нещодавно у 179-му навчально-тренувальному центрі військ зв’язку Збройних Сил України, близько 530 військовослужбовців строкової служби призову весна-2016 року склали урочисту Присягу на вірність українському народові.

 

З нагоди свята молодих воїнів вітали представники командування закладу, органів місцевої влади, духовенства та громадських організацій Полтавщини. Делегацію з Глобинського району очолив виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Молодчин.

В області триває весняна призовна компанія в рамках якої 604 чоловік будуть призвані на строкову військову службу. Саме цих юнаків урочисто відправляли з обласного збірного пункту на строкову військову службу три тижні тому. Сьогоднішні хлопці пройшовши курс молодого бійця, прийнявши присягу продовжать навчання у навчальних центрах Збройних Сил України та будуть оволодівати військовими професіями.

Особливістю заходу стала не тільки кількісна складова його учасників, а і той факт, що за сприяння голів районних держадміністрацій та військових комісарів області на свято були запрошена допризовна молодь з усіх районів області з метою активізації військово-патріотичного виховання та популяризації військової служби.

Більше третини військовослужбовців мають вищу освіту, щодо географічної складової, то серед молодих солдат сьогодні налічується близько 150-ти полтавців, решта — представники усіх областей України. По закінченню курсу підготовки усі вони будуть розподілені по частинам та підрозділам в усі регіони держави. Маємо сподівання, що перебування у нашому навчальному центрі стане для молодих воїнів і часом осмислення щодо переходу на контрактну військову службу, тим більше, що у підрозділах вже є неодноразові звернення до командирів з цього приводу.

По закінченню урочистостей відбулась прес-конференція для засобів масової інформації за участю регіональних ЗМІ, зустріч з батьками молодих воїнів щодо характеру та особливостей проходження строкової служби та військової служби за контрактом.

Гості свята мали змогу ознайомитись з умовами розміщення, харчування особового складу та матеріально-технічною базою Центру. Усім бажаючим гостинно демонстрував свою експозицію і музей військ зв’язку Збройних Сил, що розташований на території частини.

Це вже третій масштабний інформаційний захід спрямований на популяризацію військової служби так 7 та 17 червня у 179-му навчальному центрі м. Полтаві та у Центральній базі зберігання засобів РХБЗ смт. Селещина Машівського району були проведені дні відкритих дверей. Під час яких громадськість та молодь могли ознайомитися з побутом та умовами проходження військової служби за контрактом.

НАГОРУ