Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

День відкритих дверей в Миргородській бригаді тактичної авіації

30 червня у 831-й Галицькій ордена червоного прапора та Кутузова ІІІ-го ступеня бригаді тактичної авіації у м. Миргород відбувся День відкритих дверей щодо умов проходження військової служби за контрактом та з метою виконання планових завдань з призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом, популяризації військової служби.

Керівники бригади провели запрошених на захід по приміщеннях військових казарм, місцях проходження служби, місцях відпочинку військовослужбовців, продемонстрували можливості застосування військової техніки, розповіли про умови та переваги проходження військової служби на даному етапі розвитку Збройних Сил України.

Участь у Дні відкритих дверей взяла і делегація Глобинського району, до якої увійшли виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Молодчин, представник райвійськкомату - начальник відділення забезпечення майор Володимир Мокренко, редактор газети «Зоря Придніпров’я» Вікторія Сусід, мешканці району - кандидати на контрактну службу.

831 бригада тактичної авіації заснована в часи другої світової. З 1 березня 2014 року до укладання Мінських домовленостей льотний склад бригади здійснив близько 160 вильотів в АТО. Особовий склад бригади постійно несе бойове чергування на державному кордоні та здійснює протиповітряну оборону.

«В даний час на озброєнні в нас стоять літаки СУ -27. Це сучасні літаки, які здатні виконувати будь-які поставлені завдання як в повітрі, так і по наземних цілях. За останній час наша бригада отримала багато відремонтованої техніки. Оновився і льотний парк», – розповів старший офіцер по роботі з особовим складом Віктор Шклярук.

Показові бої, тактичні прийоми, сучасні літаки, різні види стрілецької зброї – все це показали авіатори гостям. Юнакам та дівчатам дозволили перебрати ледь не кожну частину зброї власноруч.

Такі Дні відкритих дверей планують проводити у кожній військовій частині області аби популяризувати контрактну службу. Днями до навчальних частин відправили 74 контрактників. Загалом протягом липня планують набрати на контрактну службу більше 300 осіб.

«З початку року вже більше 1000 громадян з Полтавської області прийняли рішення пов’язати себе з військовою службою. Ми вже проводили дні відкритих дверей в 179 військовій частині та військовій частині А0312, що дислокується неподалік смт Селещина, – повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю Едуард Бородай. - Наступний день відкритих дверей пройде в Лубнах».

НАГОРУ