Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Додати коментарій

Перегляд та скасування заочного рішення

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права з 4 по 12 грудня відділ «Глобинське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надає роз’яснення громадянам з найбільших поширених питаннях з якими останні звертаються за допомогою до бюро. Одне з таких питань є перегляд та скасування заочного рішення.

Додати коментарій

Суд заборонив діяльність Філії «Глобинський райавтодор»

15 серпня 2017 року Полтавський окружний адміністративний суд виніс постанову (http://reyestr.court.gov.ua/Review/68472296#), залишену без змін 25 жовтня 2017 року ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду (http://reyestr.court.gov.ua/Review/69857987), по справі № 816/757/17 за адмінстративним позов Державної екологічної інспекції у Полтавській області до Дочірнього підприємства "Полтавський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" про тимчасову заборону (зупинення) діяльності його Філій по всій області, зокрема і Філії «Глобинський райавтодор».

Додати коментарій

Суд зобов’язав Державну архітектурно-будівельну інспекцію перевірити Виконавчий комітет Глобинської міської ради

7 листопада 2017 року Полтавський окружний адміністративний суд частково задовольнив адміністративний позов члена Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» Петра Молодчина.

Додати коментарій

Глобинські волейболісти - чемпіони області серед ветеранів!

18 листопада 2017 року в Миргороді відбулися фінальні змагання облради ВФСТ "Колос" серед ветеранів 35+.

Додати коментарій

Глобинщина позбулася керівника відділу поліції

Екс-начальник Глобинського відділу поліції Олександр Мартиш перебрався на Миргородщину, відповідна новина 17 серпня з’явилася на сайті Миргородської міської ради myrgorod.pl.ua/news/myrgorodskyj-viddil-politsiji-ocholyv-oleksandr-martysh.

Додати коментарій

Пивиха Фест 28,29,30 липня

Оголошено конкурс на посаду першого заступника голови Глобинської РДА

На сайті Глобинської районної державної адміністрації  та Національного агенства України з питань державної служби з'явилися повідомлення про оголошення конкурсу на посаду першого заступника голови Глобинської РДА, яка стала вакантною після звільнення, наприкінці квітня цього року, з неї учасника Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини" Володимира Молодчина, на якій він працював з травня 2015 року.

Додати коментарій

Комунальний колапс. Частина 2

Історія "успішної" діяльності ККП м. Глобине, внаслідок чого Шурик з Станіславом вирішили його ліквідувати та створити нове КП "Глобинське", ховаючи наслідки свого успішного керівництва, про що вже розповідалося на сайті Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини" в статті "Операція «ЛІКВІДАЦІЯ» та інші пригоди ШУРИКА" та про що дописував в соціальній мережі Facebook Володимир Молодчин, прохаючи депутатів Глобинської міської ради негайно включитися в роботу по порятунку комінальної системи громади, дійсно знайшла своє продовження.

Додати коментарій

Приклад для не наслідування

Рік назад Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини» вже піднімав питання (facebook.com/groups/globyne.com.ua/search/?query=садовій), який приклад для наслідування подає посадова особа, яка мала б своїм прикладом мотивувати жителів громади до наведення в ній порядку, а саме Глобинський міський голова Станіслав Джусь, якому на праві власності належать комплекс будівель розташованих між центральним стадіоном та парком по вул. Садовій в м. Глобине (приміщення кінотеатру «Комсомолець»).

Додати коментарій

Люди добрі, схаменіться!!!

Так закінчується пост в Facebook члена Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» та ГО «Рибалки Глобинщини» Володимира Молодчина.

А причиною тому є стан берегової зони навколо річки Сухий Омельник в місті Глобине.

Додати коментарій

Всеукраїнське зібрання бджолярів на горі Пивиха

29 квітня на горі Пивиха відбудеться Всеукраїнське зібрання бджолярів України.

Додати коментарій

Градизька гімназія отримала новий автобус та енегроефективну котельню

23 березня у Градизькій гімназії імені Героя України Олександра Білаша відбулася радісна подія для школярів, батьків, вчителів – вручення ключів від нового шкільного автобуса та запуск в експлуатацію альтернативної модульної котельні.

Додати коментарій

Призначено голову Глобинської райдержадміністрації

Розпорядженням Президента України № 67/2017-рп від 23 березня 2017 року (www.president.gov.ua/documents/672017-rp-21518) головою Глобинської районної державної адміністрації з 27 березня 2017 року призначено Вадима Івановича ДАНИЛЕВСЬКОГО.

Додати коментарій

Оголошення про збори рибалок

26 березня 2017 року о 12 год. 00 хв. в Глобинському районному будинку культури імені Кірова пройдуть збори рибалок.

Додати коментарій

Повідомлення про реєстрацію ГО «Рибалки Глобинщини»

02.03.2017 року Головне територіальну управління юстиції у Полтавській області зареєструвало Громадську організацію «Рибалки Глобинщини».

Додати коментарій

Відбувся чемпіонат району з волейболу

18 березня в м Глобине відбувся чемпіонат району з волейболу серед чоловіків.

Додати коментарій

Телеканали "УКРАЇНА" та "ЛТАВА" висвітлили ситуацію з загиблою на водоймі м. Глобине рибою

Відео. Ситуація з загиблою рибою на водоймі м. Глобине на телеканалах "УКРАЇНА" та "ЛТАВА".

Додати коментарій

На Кременчуцькому водосховищі загубились рибалки

У четвер, 2 березня, в акваторії Кременчуцького водосховища в с. Мозоліївка Глобинського району на льодовому покритті заблукали рибалки. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Додати коментарій

Хто з депутатів Глобинської міської ради мав би самостійно скласти депутатський мандат?

Відповідь на це питання можна знайти в статті Глобинської міської ради на її офіційному сайті під назвою «На захисті прав і інтересів виборців».

Так, протягом 2016 року в Глобинській міській раді було проведено 16 сесій, два депутата якої не відвідали більше половини її засідань, а абсолютним рекордсменом став депутат від «Аграрної партії України» Юрій Мацак, який за рік прийняв участь в роботі сесії лише 5-ть разів.

Додати коментарій

Прагнемо допомогти

Члени Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини», в межах можливого, постійно працюють в напрямку допомоги захисникам України.

Для допомоги військовим голова правління руху Петро Молодчин в 2014 році передав належний йому автомобіль УАЗ, а також неодноразово ремонтував військову техніку та автомобілі протягом 2015-2016 років, які використовуються в зоні АТО.

Додати коментарій
НАГОРУ

Сайт створений INTUI