Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Екологія під загрозою!

У місті Глобино у річку Сухий Омельник потрапляє азот амонію. Від цього гине риба у водоймі. Місцеві жителі намагаються достукатися до влади, а ті, в свою чергу, шукають причину проблеми. На думку жителів, це все це – через нові очисні. Деталі – у сюжеті Анни Ружін.

Додати коментарій

Фінансової допомоги на лікування потребує 18-річний Дмитро Роман з Полтавщини

Глобинська родина Юрія та Оксани Романів просить допомоги у всіх небайдужих на лікування 18-річного сина Дмитра. У 15 років в хлопця діагностували вроджену ваду серця. Дмитра поставили на облік в Національному інституті серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова.

Додати коментарій

Іринка та її родина з Полтавщини потребують коштів на лікування

Іринка з Глобинського району та її мама Юлія дуже потребують підтримки: малеча має багато вад, лікування вартісне. Таких грошей жінка не має, тож змушена звертатись до ЗМІ та небайдужих людей, аби допомогли їй.

Додати коментарій

Piviha Hard Enduro

27 жовтня 2018 запрошуэмо на видовищні змагання на горі Пивиха.

Додати коментарій

Досягнення та підсумки роботи Глобинського бюро правової допомоги

1 вересня 2018 року відділ Глобинське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відзначає два роки своєї діяльності. Упродовж цього часу бюро правової допомоги налагодило активний суспільний контакт з жителями Глобинського району та має свої позитивні напрацювання та здобутки.

Додати коментарій

Зняття особи з реєстраційного обліку

В зв’язку з тим, що із 1 травня 2018 року впроваджено новий порядок надання житлової субсидій у великої кількості громадян виникають проблеми щодо зняття з реєстраційного обліку фізичної особи яка не проживає у житловому будинку.

Додати коментарій

Посилення відповідальності за ухилення від сплати аліментів

Відділ «Глобинське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надає роз’яснення громадянам з найбільших поширених питаннях з якими останні звертаються за допомогою до бюро. Одне з таких питань - відповідальності за ухилення від сплати аліментів.

Додати коментарій

На Глобинщині Постійні комісії опрацювали питання виділення коштів на створення поліцейської станції під час чергової сесії

Спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради відбулося 10 липня під головуванням Сергія Шишацького (голова комісії з питань бюджету, фінансів та цін).

Додати коментарій

Поліцейські Глобинського відділу виявили у жителя району гранату

У ході проведення відпрацювання території Глобинського району, працівниками поліції отримано оперативну інформацію, про ймовірну причетність 41-річного жителя одного із сіл району до незаконного зберігання заборонених предметів.

Додати коментарій

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

Додати коментарій

Перегляд та скасування заочного рішення

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права з 4 по 12 грудня відділ «Глобинське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надає роз’яснення громадянам з найбільших поширених питаннях з якими останні звертаються за допомогою до бюро. Одне з таких питань є перегляд та скасування заочного рішення.

Додати коментарій

Суд заборонив діяльність Філії «Глобинський райавтодор»

15 серпня 2017 року Полтавський окружний адміністративний суд виніс постанову (http://reyestr.court.gov.ua/Review/68472296#), залишену без змін 25 жовтня 2017 року ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду (http://reyestr.court.gov.ua/Review/69857987), по справі № 816/757/17 за адмінстративним позов Державної екологічної інспекції у Полтавській області до Дочірнього підприємства "Полтавський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" про тимчасову заборону (зупинення) діяльності його Філій по всій області, зокрема і Філії «Глобинський райавтодор».

Додати коментарій

Суд зобов’язав Державну архітектурно-будівельну інспекцію перевірити Виконавчий комітет Глобинської міської ради

7 листопада 2017 року Полтавський окружний адміністративний суд частково задовольнив адміністративний позов члена Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» Петра Молодчина.

Додати коментарій

Глобинські волейболісти - чемпіони області серед ветеранів!

18 листопада 2017 року в Миргороді відбулися фінальні змагання облради ВФСТ "Колос" серед ветеранів 35+.

Додати коментарій

Глобинщина позбулася керівника відділу поліції

Екс-начальник Глобинського відділу поліції Олександр Мартиш перебрався на Миргородщину, відповідна новина 17 серпня з’явилася на сайті Миргородської міської ради myrgorod.pl.ua/news/myrgorodskyj-viddil-politsiji-ocholyv-oleksandr-martysh.

Додати коментарій

Пивиха Фест 28,29,30 липня

Оголошено конкурс на посаду першого заступника голови Глобинської РДА

На сайті Глобинської районної державної адміністрації  та Національного агенства України з питань державної служби з'явилися повідомлення про оголошення конкурсу на посаду першого заступника голови Глобинської РДА, яка стала вакантною після звільнення, наприкінці квітня цього року, з неї учасника Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини" Володимира Молодчина, на якій він працював з травня 2015 року.

Додати коментарій

Комунальний колапс. Частина 2

Історія "успішної" діяльності ККП м. Глобине, внаслідок чого Шурик з Станіславом вирішили його ліквідувати та створити нове КП "Глобинське", ховаючи наслідки свого успішного керівництва, про що вже розповідалося на сайті Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини" в статті "Операція «ЛІКВІДАЦІЯ» та інші пригоди ШУРИКА" та про що дописував в соціальній мережі Facebook Володимир Молодчин, прохаючи депутатів Глобинської міської ради негайно включитися в роботу по порятунку комінальної системи громади, дійсно знайшла своє продовження.

Додати коментарій

Приклад для не наслідування

Рік назад Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини» вже піднімав питання (facebook.com/groups/globyne.com.ua/search/?query=садовій), який приклад для наслідування подає посадова особа, яка мала б своїм прикладом мотивувати жителів громади до наведення в ній порядку, а саме Глобинський міський голова Станіслав Джусь, якому на праві власності належать комплекс будівель розташованих між центральним стадіоном та парком по вул. Садовій в м. Глобине (приміщення кінотеатру «Комсомолець»).

Додати коментарій

Люди добрі, схаменіться!!!

Так закінчується пост в Facebook члена Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» та ГО «Рибалки Глобинщини» Володимира Молодчина.

А причиною тому є стан берегової зони навколо річки Сухий Омельник в місті Глобине.

Додати коментарій

Всеукраїнське зібрання бджолярів на горі Пивиха

29 квітня на горі Пивиха відбудеться Всеукраїнське зібрання бджолярів України.

Додати коментарій
НАГОРУ