Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

«Хто не пам'ятає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» (М. Рильський)

Хто не знає село Турбаї, що в Глобинському районі Полтавської області, хто не знає, що там далекого 1789 року відбулося козацьке повстання проти їх поневолення. Чотири роки (з 1789 по 1793 рр.) існувало в Турбаях козацьке самоврядування. І лише тоді, коли Катерина друга направила своє військо, було знищено і саме село, і жорстоко покарано жителів: багатьох було вбито, багатьох побито батогами, а ще більше турбаївців було виселено в далекі Таврійські степи на південь України. Чоловіки, жінки, маленькі діти ішли пішки в ті далекі краї. Багато померли в дорозі від голоду, спраги, втоми. Але з великими зусиллями частина турбаївців дійшли до місця призначення.

Додати коментарій

ДАМБОМАЙДАН-Радалівка

У середу, 10 червня, в селі Радалівка Глобинського району в оточенні правоохоронних органів з автозаком відбулося протистояння місцевої громади з представниками Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області.

Додати коментарій

Встановлення факту родинних відносин. Глобинське бюро правової допомоги інформує!

Родинні відносини (споріднення– кровний зв’язок між людьми, з наявністю якого закон пов’язує виникнення, зміну чи припинення прав та обов’язків. Правове значення має як пряме споріднення так і не пряме (бокове), коли родинні зв’язки виникають за наявності спільного пращура (родоначальника). Стосунки між подружжям не  є родинними. Встановлення факту родинних відносин здійснюється судом в порядку окремого провадження. Суд вправі розглядати справи про встановлення родинних відносин, коли цей факт безпосередньо породжує юридичні наслідки для заявника: право на спадщину, право на пенсію у зв’язку із втратою годувальника, одержання компенсації тощо.

Додати коментарій

Робота очисних споруд у Глобине в центрі уваги телеканалу "Центральний"

Земля! Глобинське бюро правової допомоги інформує!

Останніми роками через неодноразове продовження дії земельного мораторію деякі сільськогосподарські підприємства почали звертатися до селян-власників землі із пропозицією про укладення замість договору оренди землі іншого договору — про встановлення емфітевзису. То чи варто погоджуватися на заміну договору оренди землі договором про встановлення емфітевзису?

Додати коментарій

МОЖЛИВІСТЬ І ПРОЦЕДУРИ ПЕРЕВІРКИ ВКЛЮЧЕННЯ СЕБЕ ТА ІНШИХ ВИБОРЦІВ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ І СПИСКІВ ВИБОРЦІВ НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ

Можливість включення себе та інших виборців до Державного реєстру виборців Кожен виборець має право звертатися в порядку, встановленому Законом України "Про Державний реєстр виборців", до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Державного реєстру виборців (далі – Реєстр) себе чи інших осіб (пункт 5 частини першої статті 10 Закону України "Про Державний реєстр виборців").

Додати коментарій

Урочисте відкриття платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

Що таке база правових консультацій «WikiLegalAid»?

«WikiLegalAid» - це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання.

Додати коментарій

В Україні почав діяти механізм «будівельної амністії»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права з 10 по 14 грудня відділ «Глобинське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надає роз’яснення громадянам з найбільших поширених питаннях з якими останні звертаються за допомогою до бюро. Одне з таких питань оформлення права власності на самочинне будівництво.

Додати коментарій

Презентовано ґендерну стратегію системи безоплатної правової допомоги

Подолати ґендерні стереотипи та гарантувати рівні можливості для чоловіків і жінок у доступі до правової допомоги. Така мета ґендерної стратегії системи надання безоплатної правової допомоги «Рівні партнери». Документ був презентований 27 листопада.

Додати коментарій

Глобинське бюро правової допомоги інформує

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

22 червня 1941 року — одна з найсумніших дат в історії України — початок Великої Вітчизняної війни.

Додати коментарій

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ


У 1999 році в місті Макіївка Донецької області заснована громадська організація «МАРТІН-клуб», основні напрямки роботи якої:
- допомога дітям та молоді у кризовий момент;
- допомога соціально-слабким молодим мамам;
- надання гуманітарної допомоги сім'ям у соціальній кризі;
- надання послуги соціального хостелу для соціально-слабких людей;
- соціальний супровід.

Додати коментарій
НАГОРУ