Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

У Глобиному колишній ув’язнений напав на військового

У Глобиному колишній ув’язнений напав на військового, бо той воює на землі, де він сидів. До «Кременчуцького Телеграфу» звернувся військовий Василь Чепурний, який зараз перебуває у відпустці у рідному місті Глобине. Він розповів про те, що його сусід погрожує спалити йому хату тільки через те, що Василь Леонідович воює на землі, де той сидів у в’язниці.

- Мені погрожує чоловік, який відсидів у Луганській області за вбивство, - розповідає Василь Леонідович.

– Нещодавно він повернувся додому із в’язниці. Вдень він приїхав до мене додому і сказав: «у мене там корєша, а ти там воюєш, значить тобі капець». Я з ним вирішив не зв’язуватися, розвернувся і поїхав до магазину по хліб. Так він заліз у машину, почав там все трощити і сказав, що спалить хату жінки. А він в селі спалив вже 3 хати. І йому за це нічого не було.

Я викликав поліцію, приїхали оперативно. Але начальник сказав мені, що максимум, що йому світить – 15 діб. Як я можу тепер поїхать з відпустки на передову, якщо в мене сім’я не захищена? Аж ніяк я не можу!

За словами Василя Чепурного, особистої неприязні між ним та його цим чоловіком раніше не було. Просто колишній в’язень не любить АТОвців:

- Він мене не любить за те, що я служу на передовій в Луганській області, - каже Василь Леонідович.

– Він там сидів, і його там усі поважають і люблять. Де ж там поліція і всі інші, які повинні поважать мене і захищать мою сім’ю? Надії немає ні на кого. Через 15 діб він вийде, і що він зробить? Він живе за 300 метрів від моєї хати! Він спалить мою сім’ю!

В СБУ мені сказали: «Вам горло не перерізали, і дружина жива. Як щось трапиться – тоді звоніть». Я захищаю тисячі українців, а сам ні до кого за допомогою не можу звернутись. Я захищаю Україну, а хто захистить мою сім’ю?

Зараз Василь Леонідович боїться повертатися до зони АТО. І не тому, що він не хоче захищати Україну, а тому, що поки він захищатиме нас, ніхто не захистить його сім’ю.

За словами голови прес-служби обласного управління національної поліції Юрія Сулаєва, правоохоронці зробили все, що можна було зробити у рамках закону:

- Така заява була. Поліція відреагувала, порушника затримала. Яке покарання отримає та людина - вирішить суд.

Автор: Юлия Волынская

НАГОРУ