Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Поліція розпочала кримінальне провадження щодо посадовців Виконкому Автозаводської районної ради

Поліція розпочала кримінальне провадження щодо посадовців Виконкому Автозаводської районної ради. До чого докерується новий керівник парку "Миру" в м. Кременчуці, будучи таким дріб'язковим ск...ю?

 

23.10.2015 року Добруновим Віталієм Вікторовичем та Виконавчим комітетом Автозаводської районної ради м. Кременчука було подано позов до 12 колишніх працівників про захист честі, гідності та ділової репутації.

При подачі ж вищевказаного позову Добрунов Віталій Вікторович використав своє службове становище (будучи заступником голови Автозаводської районної у місті Кременчуці ради) у власних інтересах, підписавши документ (платіжне доручення від 20.10.2015 року № 625) про сплату судового збору в сумі 551 грн. 20 коп. Виконавчим комітетом Автозаводської районної ради м. Кременчука, по-при те, що Закон України "Про судовий збір" зобов'язує сплачувати судовий збір кожним позивачем.

Тобто, Добрунов Віталій Вікторович, використовуючи своє службове становище, сплатив судовий збір, який мав сплатити самостійно, за рахунок бюджетних коштів органу місцевого самоврядування в якому працював.

Крім того, продовжуючи використовувати своє службове становище, Добрунов Віталій Вікторович, отримав безкоштовну правову допомогу у вигляді представництва його інтересів від Гордієнка Юрія Анатолійовича, який одночасно являвся представником Виконавчого комітету Автозаводської районної ради м. Кременчука, надаючи останньому правові послуги на платній основі (за цивільно-правовим договором).

Отже, Добрунов Віталій Вікторович, використовуючи своє службове становище, скористався послугами суб’єкта, який надає платні послуги (за рахунок бюджетних коштів) органу місцевого самоврядування, в якому він працює.

 

 

 

 

 

19.01.2016 року Володимир Молодчин звернувся з даного приводу до правоохоронців, які 27.02.2016 року внесли дані відомості до ЄРДР та розпочали кримінальне провадження № 12016170090000869 з правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 364 КК України.

Цікавим є також той факт, що спір за позовом Добрунова Віталія Вікторовича, який за себе не сплатив судовий збір, розглядав не менш "цікавий" суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Савічев В.О., який задовольнив позов (24.11.2015 року) при відсутності правових на те підстав.

В тім, 03.03.2016 року Апеляційний суд Полтавської області за апеляційними скаргами Володимира Молодчина та Андрія Капіноса скасував прийняте судове рішення та прийняв нове - про відмову у задоволенні позову.

 

Залишається надіятися, що нові поліцейські з честю (повно та об'єктивно) проведуть досудове слідство в кримінальному провадженні, а суд притягне до відповідальності винного чи винних посадовців.

Прес-служба Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини"

НАГОРУ