Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Поліцейське свавілля ГЛОБИНСЬКИХ м…

Безкарність та потурання правами громадян – дві основні риси правоохоронців до початку реформи, але як виявляється ці риси притаманні й деяким новим поліцейським, які лише змінили форму.

Так, днями до Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» звернувся громадянин Владислав Мерзлікін та його адвокат Антон Стіхін розповівши історію поліцейського безчинства зі сторони нового керівництва та слідчих Глобинського відділу поліції.

Так, 02.11.2017 року слідчий суддя Глобинського районного суду Полтавської області по справі № 527/2274/17 винесла ухвалу, якою зобов’язала слідчого Глобинського ВП ГУНП в Полтавській області Куценка А.В. негайно повернути Владиславу Мерзлікіну тимчасово вилучине майно – автомобіль МАЗДА 626 та реєстраційні документи на нього.

В тім, поліцейські, без будь-якого пояснення, відмовилися виконати судове рішення та повернути автомобіль його власнику.

Тож ми стали свідками чергового супротиву системи, яка не бажає існувати за принципом «закон один для всіх».

На цій мажорній ноті, звертаюся до керівництва Національної поліції та прокуратури з вимогою відреагувати згідно вимог чинного законодавства України та притягнути винних до відповідальності.

 

Володимир Молодчин, член Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ