Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

ІV СПАРТАКІАДА СЕРЕД ІНВАЛІДІВ ПРАЦІ «СИЛА ДУХУ»

ІV СПАРТАКІАДА СЕРЕД ІНВАЛІДІВ ПРАЦІ «СИЛА ДУХУ»

28 травня на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» у с. Головач Полтавського району відбувся перший етап змагань IV Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві у Полтавської області.

     На спортивне свято «Сила духу» зібралися не просто ентузіасти, які намагаються випробувати свої здібності та можливості, а й люди з особливими потребами. Вони навчились реалізовувати свій потенціал, щоденним життям, успіхами та досягненнями переконливо доводять, що сила духу перемагає будь-які негаразди. Багато наших підопічних пережили життєві трагедії. І влаштовані ці змагання, передусям, щоб допомогти таким людям розкрити свої таланти, адаптуватися до сучасного суспільства. Коли люди звертаються до структур Фонду в області – завжди отримують професійну консультацію, співчуття та увагу, відчуття, що вони не залишені наодинці зі своєю бідою. 

Перший етап.

На перший етап змагань спартакіади прибули представники усіх районів Полтавської області та пройшли випробування відбіркових змагань із семи видів спорту – армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шашок та шахів.

Команду відділення у Глобинському районі представила начальник відділення Тамара Стеценко.

Чимало учасників спортивних баталій вже вдруге, а то і втретє проявляють свої навички. Так, Ігор Лаврук, Василь Безнос та Сергій Коровнік знають, що участь в спартакіаді – це вже перемога.
Учасників змагань привітав начальник управління Фонду у Полтавській області Володимир Козуб, голова обласного фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" Володимир Рубан, начальник регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олександр Верещака, головний суддя змагань Тетяна Вірченко. Вони побажали всім учасникам змагань успіхів та досягнень не тільки у спорті, а й у житті.

Свято мужності.

Начальник управління також зачитав привітання, адресоване учасникам спартакіади директором виконавчої дирекції Фонду Валерієм Акопяном.

«Цей захід асоціюється зі святом мужності, здоров'я та нездоланної сили духу. Беручи участь у спартакіаді, ви надихаєте усіх, хто втратив здоров'я внаслідок трудового каліцтва, до фізичного самовдосконалення та слугуєте в суспільстві гарним прикладом для наслідування. Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, що покликаний всіляко вас у цьому підтримувати, і надалі буде вашим надійним партнером і захисником».

В особистому заліку друге місце з бомбаскету здобув спортсмен-аматор Сергій Коровнік, третє, з гирьового спорту - Ігор Лаврук. Переможці в особистому заліку поїдуть на фінал змагань четвертої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», який відбудеться в м. Ужгороді у червні цього року.

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду у Полтавській області Володимир Козуб, завершуючи спортивне свято, висловив сердечну подяку не лише учасникам змагань, людям з великою вірою у власні сили, а й гостям, соратникам, соціальним партнерам, які підтримали спортсменів-аматорів, працівникам структур виконавчої дирекції Фонду в області за людяність та небайдужість, які робили все для того, аби і спортсмени, і вболівальники отримали масу позитивних емоцій від спортивного свята, відчуття командного духу, а головне – від спілкування та причетності до громадських заходів.

НАГОРУ