Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Вічна пам’ять Герою!

27 травня в Опришківській ЗОШ I-III ступенів відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь випускника школи Віктора Аврамчука, який загинув 10 січня 2016 року біля с. Зайцеве Артемівського району Донецької області, захищаючи східні кордони нашої держави.

Указом Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Віктор Аврамчук посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
Вшанувати пам’ять Героя АТО прийшли його родина, друзі, бойові побратими, учні та вчителі, народний депутат України Сергій Каплін, виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Володимир Молодчин, голова районної ради Володимир Сьомін, міський голова Станіслав Джусь, працівники районного військового комісаріату та односельці.
До присутніх звернувся голова районної ради Володимир Сьомін. Він низько вклонився і висловив щирі слова вдячності батькам, які виростили і виховали такого сина, подякував дружині, дітям і запевнив, що ми завжди будемо пам’ятати Віктора Вікторовича та всіх тих військовослужбовців, які віддали своє життя задля миру, свободи та територіальної цілісності рідної держави. Вони назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух.
Голова районної ради повідомив, що на підставі рішення Президії Полтавської обласної ради від 4 березня 2016 року та відповідно до розпорядження голови обласної ради №46 від 15 березня цього року, на визнання вагомих особистих заслуг перед Полтавщиною та Україною, за зразкове виконання військового і громадянського обов'язку, мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України – ім’я Віктора Аврамчука занесено до Книги Пошани Полтавської обласної ради.
Народний депутат України Сергій Каплін висловив співчуття родині та закликав пам’ятати подвиг нашого земляка, бо ми не маємо права забувати тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє.
Право урочисто відкрити меморіальну дошку було надано побратимам загиблого Олександру Хорольському і Тарасу Жиліну.
Присутні вшанували пам’ять Віктора Аврамчука та усіх патріотів України, що загинули, захищаючи її незалежність, хвилиною мовчання, і поклали квіти до меморіальної дошки.
Мама Віктора подякувала всім присутнім за те, що пам’ять про її сина не згасає, а родина постійно відчуває підтримку громади.
Відтепер Віктор з меморіальної дошки щодня зустрічатиме та проводжатиме поглядом учнів та нагадуватиме кожному, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

 

Вічна пам’ять Герою!

НАГОРУ