Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Дорога ремонтується або вибачте за тимчасові незручності!

10 червня голова районної ради Володимир Сьомін та виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Володимир Молодчин провели нараду з головами місцевих ради району.

 

Присутні заслухали і обговорили інформацію начальника філії “Глобинський райавтодор” Віталія Водолазського про стан автошляхів на території району.

Віталій Водолазький повідомив, що пріоритетним завданням для служби автомобільних доріг є відновлення дорожного покриття на дорогах державного значення і з 1 травня вже розпочато такі ремонтні роботи. Виділено 240 млн. грн. на ремонт автотраси Полтава — Олександрія, де на даний час працює 8 бригад. Тривають ремонтні роботи на трасі Хорол - Семенівка — Кременчук. На капітальний ремонт доріг у селах Коломицівка, Жуки, Яроші, Бабичівка Глобинського району планується виділити 60 млн.грн., на решті доріг буде проводитися тільки ямковий ремонт.

Для проведення поточного ремонту доріг загального користування Віталій Водолазський запропонував головам місцевих рад заключати з філією “Глобинський райавтодор” договора на співфінансування, що прискорить дані роботи. В обговоренні взяв участь голова обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства, депутат Полтавської обласної ради Микола Первак.

НАГОРУ