Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Створимо візитівку Глобинщини!

9 червня члени Громадської ради при Глобинській районній раді під головуванням Галини Миколаївни Мацак провели обстеження стану благоустрою та лісонасаджень Устимівського дендрологічного парку.

 В роботі виїзного засідання Громадської ради взяли участь виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Володимир Молодчин, заступник голови районної ради Валерій Іванченко, Глобинський міський голова Станіслав Джусь.

Дендрологійний парк перебуває на балансі Устимівської дослідної станції рослинництва Інституту рослинництва ім.В.Я.Юр'єва НААН. За словами директора дослідної станції Юрія Харченка, фінансування на утримання парку протягом останніх 10-х років не проводилося, роботи із охорони, догляду та облаштуванню території парку виконуються за рахунок власних коштів дослідної станції. Головними проблемами парку є відсутність води та постійні крадіжки біорізноманіття.

Щоб скористатися Проектом організації території, за словами Юрія Харченка, потрібно близько 300 тис.грн. така значна сума є непосильною для станції. На даний час також виникла гостра потреба садово-паркового інвентарю, устаткування та механізмів (косарки для скошування трави та обрізання дерев).

    Підсумовуючи побачене та почуте, Галана Мацак запропонувала представникам влади та громадськості спільно знайти шляхи вирішення проблем по утриманню парку, щоб зберегти його унікальне біологічне рослинне різноманіття нащадкам.

 

НАГОРУ