Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Зарибнення річки в м. Глобине

Небайдужі рибалки та жителі м. Глобине підтримали Ініціативу Володимира Шкірка навести порядок та поповнити природні ресурси річки, 

Боротьба з браконьерами

На весні цього року, з самого початку нереста, громадськими активістами було налагоджено патрулювання річки. У нічний час і вдень активісти здійснювали обходи річки та тралили річкові води на виявлення сіток. На самому початку нересту були вилучені сітки, сіткові доріжки та проведені профілактичні бесіди з порушниками, які намагались виловлювати рибу «павуками». Охороняли ставок 7 бригад, що налічували 35 чоловік, корегували дії громадських активістів Юрій Копанішин та Валентин Лісовін. Саме ці дії не дали браконьєрам розповсюдитись знову на цьому відрізку ріки. На даний час охоронні структури агрохолдингу «Арніка» проводять контрольні заходи на території від «Заводської» до «Карлової» греблі. Також групою громадських активістів і надалі будуть проводитись нічні рейди на моторних тихохідних човнах для виявлення браконьєрів сіточників.

Зарибнення

Після нересту відбулися громадські збори рибаків на яких вирішили зібрати кошти для зарибнення. Кошти збирали у магазинах «все для рибалки», що знаходяться на центральному ринку, автопарку та автостанції. Зібрали 21 тис. грн. на 7 500 грн. було закуплено 146 кілограмів малька і 23 червня було здійснено запуск малька у нашу річку. Вага зарибка складала 70-100 грамів. Водна фауна поповнилась такими видами риби, як дзеркальний короп, сазан, золотистий карась та білий амур. У планах рибалок, закупівля в осінній період малька щуки, на данний час уже є усна домовленість про це. А на початку наступної весни планується закупівля судака. Організаторами та координаторами громадських активістів є Юрій Копанішин, Валентин Лісовін, Петро Молодчин, Володимир Молодчин. Перевезення зарибка організували за кошти Володимира Молодчина.

Прохання до відпочиваючих на берегах річки дотримуватись чистоти і прибирати після відпочинку сміття а рибалкам відпускати пійману маленьку рибу назад у річку, адже в майбутньому вона стане прекрасним уловом. За рік короп набирає від 800 до 1000 грам а у 2 річному віці може набирати до 2 кг за рік, тож краще випустити 500 грамового і через рік впіймати вже 2 кілограмового.

НАГОРУ