Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Івана Купала 2016

Віддаючи данину віковим народним звичаям, у Глобинському районі були організовані гучні гуляння з нагоди найвідомішого свята літнього циклу - свята Івана Купала.

Зокрема, в м. Глобине один із заходів був організований агропромисловою групою «Арніка» (головний виконавчий директор Олег Максак). Серед учасників народного гуляння були виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Молодчин та керівник місцевої агрофірми Володимир Шкірко, які щиро вітали присутніх зі святом.

В програмі свята було: концерт за участі кращих виконавців Полтавщини, театралізоване дійство, розваги для дітей, стрибки через вогнище, запускання на воду вінків, святкова дискотека (DJ Just Gray та DJ Andrew Slim). Розважав присутніх учасник Ліги Сміху на каналі 1+1. Збірна Кременчука "Лукас" - Кирил Вольний.

Обрядові пісні та танці, Купало та Марена, чарівливі глобинки у вінках і мужні місцеві козаки, прогулянки на човнах, величне вогнище аж до хмар – усі атрибути народного свята були присутні. Вийшло воно на славу! Дорослих розвеселили та й діток порадували.

НАГОРУ