Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Крадій виявився наркоторговцем

Затриманий Глобинськими та Кременчуцькими правоохоронцями крадій виявився наркоторговцем.

13 січня у Кременчуц іГлобинськими та Кременчуцькими правоохоронцями було затримано серійного крадія на Audi, у якого знайшли знаряддя злочинів (балаклаву, рукавиці, фомки та металеві ножиці). Глобинськими та Кременчуцькими правоохоронцями.

16 січня Глобинський районний суд обрав затриманому запобіжний захід - взяття під варту із правом внесення 96 тис. грн застави. Про це стало відомо з єдиного державного реєстру судових рішень.

В ніч з 4 на 5 січня 2017 року, домовившись із іншим чоловіком, він пробрався до кабінету заступника голови Глобинської міськради. Для цього він зламав пластикове вікно. З кабінету чоловік викрав 22-дюймовий монітор та дві аудіо-колонки.

Наступна крадіжка була в ніч з 9 на 10 січня 2017 року. Також домовившись із невідомим чоловіком, наш затриманий пробрався до до кабінету страхової фірми «Оранта». Звідти він викрав сканер Canon Lide 200, копір Canon FC-226 та модем D-Link DSL-2500. Потім він пробрався до кабінету ТОВ «БТІ М», звідки викрав мобільний телефон Nokia 112.

Тієї ж ночі цей чоловік вдерся до магазину «Побутова техніка з Німеччини», звідки викрав пральну машину, два монітори, газовий аналізатор, дві праски, шість пилососів, хлібопічку, радіоприймач, електродриль, ножиці та розчинну каву.

Останнім був гараж поблизу магазину «Оптовичок», звідки цей чоловік викрав автомобільний міні-компресор «Miol» та документи: два водійських посвідчення; жіночий паспорт; свідоцтво про реєстрацію автомобіля BMW 3201.

З матеріалів судового розгляду щодо запобіжного заходу затриманому відомо, що 16 травня 2016 року Кременчуцький райсуд засудив його за наркоторгівлю до 5 років позбавлення волі. У жовтні Апеляційний суд Полтавської області змінив вирок на півроку арешту, які той відсидів у СІЗО під час судових розглядів. Тому його відпустили за законом Савченко (день у СІЗО врахувався за два у в’язниці).

 

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання «Глобинщини».
НАГОРУ