Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Прагнемо допомогти

Члени Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини», в межах можливого, постійно працюють в напрямку допомоги захисникам України.

Для допомоги військовим голова правління руху Петро Молодчин в 2014 році передав належний йому автомобіль УАЗ, а також неодноразово ремонтував військову техніку та автомобілі протягом 2015-2016 років, які використовуються в зоні АТО.

Для забезпечення тепла, в захисних спорудах, на виробничих потужностях Петра Молодчина виготовляються буржуйки та інші вироби, яких потребують українські захисники, оскільки вони повинні мати належні умови для проходження служби.

Нещодавно ж член руху Володимир Молодчин відкликнувся на прохання учасника бойових дій Леоніда Браги допомогти військовим Збройних Сил України обладнати баню, для чого придбав для них бойлер.

Після облаштування бані, Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини» отримав фото обладнаної бані зі словами вдячності від українських захисників.

В свою чергу, Володимир Молодчин, вважає своїм обов’язком допомагати українським захисникам, які потребують допомоги кожного з нас, для зупинки оскаженілого російського війська.

 

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання «Глобинщини».
НАГОРУ