Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Хто з депутатів Глобинської міської ради мав би самостійно скласти депутатський мандат?

Відповідь на це питання можна знайти в статті Глобинської міської ради на її офіційному сайті під назвою «На захисті прав і інтересів виборців».

Так, протягом 2016 року в Глобинській міській раді було проведено 16 сесій, два депутата якої не відвідали більше половини її засідань, а абсолютним рекордсменом став депутат від «Аграрної партії України» Юрій Мацак, який за рік прийняв участь в роботі сесії лише 5-ть разів.

Варто нагадати йому, що відповідно до ст. 2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутат сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради (далі - депутат місцевої ради) є представником інтересів територіальної громади села, селища, міста чи їх громад, … Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов'язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини - виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

В свою чергу ст. 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», регламентує, що

У разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, членом якої він є, невиконання ним без поважних причин рішень і доручень ради та її органів відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата у встановленому законом порядку.

 

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання «Глобинщини».
НАГОРУ