Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Повідомлення про реєстрацію ГО «Рибалки Глобинщини»

02.03.2017 року Головне територіальну управління юстиції у Полтавській області зареєструвало Громадську організацію «Рибалки Глобинщини».

Метою діяльності Громадської організації «Рибалки Глобинщини» є: об’єднання риболовів з метою колегіального визначення своїх спільних інтересів та шляхів їх задоволення; захист законних прав та інтересів членів Організації; сприяння захисту, розвитку та відновленню любительського та спортивного риболовства, охорони навколишнього середовища та туризму; сприяння створенню організаційних, матеріальних умов і передумов для запобігання екологичній кризі та сприяння відновленню екобалансу водних та іншіх природних ресурсів в регіоні; сприяння розвитку рекреаційного використання природних ресурсів регіону як об’єктів права власності Українського Народу; запобігання браконьєрському вилову риби в водоймах м. Глобине та Глобинського району; зарибнення водойм м. Глобине та Глобинського району за власні чи благодійні кошти; благоустрій території навколо водойм.

Головою організації обрано Юрія Копанішина. 

Громадська організація «Рибалки Глобинщини» запрошує до співпраці всіх, кому не байдужа доля українських водойм, хто хоче ловити рибу, а не облизня, хто хоче відпочивати та насолоджуватися природою на чистому узбережжі, а не на смітниковій галявині. 

В наших силах змінити ситуацію на краще і ми це зробимо! 

Більше інформації про діяльність організації читайте в групах соціальних мереж Facebook (www.facebook.com/groups/1831935180422996/), Однокласники (ok.ru/group/58185390948393) та Контакт (vk.com/club137161434). 

 

Прес-служба громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ