Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Градизька гімназія отримала новий автобус та енегроефективну котельню

23 березня у Градизькій гімназії імені Героя України Олександра Білаша відбулася радісна подія для школярів, батьків, вчителів – вручення ключів від нового шкільного автобуса та запуск в експлуатацію альтернативної модульної котельні.

Урочиста церемонія відбувалася за участі виконувача обов′язків голови райдержадміністрації Володимира Молодчина, голови районної ради Володимира Сьоміна, начальника відділу освіти, сім′ї та молоді райдержадміністрації Сергія Кулика, Градизького селищного голови Мирослава Носи, директора ПАФ «Урожай» Володимира Андрієнка, генерального директора ТОВ «Наше тепло» Руслана Щави, регіонального представника компанії по Полтавській області Геннадія Бойка, настоятеля Свято-Георгіївської церкви отця Георгія.

Шкільний автобус «Мрія», який так потрібен учням у сільській місцевості, було придбано  у рамках програми «Шкільний автобус» за кошти державного та районного бюджетів,  його вартість становить 1 млн. 421 тис. грн. Автобус повністю відповідає сучасним вимогам, в тому числі суворим вимогам безпеки. Загальна пасажиромісткість автобуса – 32 місця, сидіння м′які, зручні, з ременями безпеки.

Керівники району, яким було надано почесне право перерізати символічну стрічку, вітаючи всіх присутніх з цією подією, зазначили, що новий автобус є свідченням уваги влади до підростаючого покоління, побажали учням успіхів у навчанні, подякували вчителям за їх щоденну працю і пообіцяли, що і надалі підтримуватимуть даний навчальний заклад, так як він є одним з найкращих у районі.

Директор гімназії Алла Салімон, в свою чергу, від імені дирекції, педагогічного, учнівського, батьківського колективів висловила вдячність очільникам району, депутатському корпусу районної ради за їх допомогу і підтримку, підкресливши, що районна влада постійно опікується проблемами освіти, сприяє створенню належних умов для навчання і виховання дітей.

Подякувала всім, хто причетний до будівництва модульної котельні, яка дозволить створити комфортні умови для навчання дітей та праці освітян. Модульна котельня працює на агропілетах, що є альтернативою газовому опаленню і дозволяє суттєво економити кошти. Всі її механізми автоматизовано, мінімізовано участь обслуговуючого персоналу. ТОВ «Наше тепло» спроектувало і побудувало котельню за власний рахунок і повністю обслуговуватиме котельну, забезпечуватиме її пілетами. А завдання споживача - лише сплачувати за опалення по тарифах.

До речі, керівники «Нашого тепла» прибули на урочистий захід не з порожніми руками і подарували гімназії електричну газонокосарку.

Після урочистостей настоятель місцевої Свято-Георгієвської церкви отець Георгій освятив автобус та котельню і благословив присутніх на добрі справи. За матеріалами офіційного сайту Глобинської РДА (globyne.adm-pl.gov.ua/news/gradizka-gimnaziya-otrimala-noviy-avtobus-ta-energoefektivnu-kotelnyu)

 

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ