Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Комунальний колапс. Частина 2

Історія "успішної" діяльності ККП м. Глобине, внаслідок чого Шурик з Станіславом вирішили його ліквідувати та створити нове КП "Глобинське", ховаючи наслідки свого успішного керівництва, про що вже розповідалося на сайті Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини" в статті "Операція «ЛІКВІДАЦІЯ» та інші пригоди ШУРИКА" та про що дописував в соціальній мережі Facebook Володимир Молодчин, прохаючи депутатів Глобинської міської ради негайно включитися в роботу по порятунку комінальної системи громади, дійсно знайшла своє продовження.

Все те, чим останнім часом вихвалялися міський голова зі своєю свитою перед жителями громади - придбана нова сучасна техніка, невдовзі дійсно може підти з молотка, чому вчергове сприяли непрофесійні дії міської влади, яка замість реального шляху вирішення проблеми, шукає шлях як усіх надурити.

Не видумавши нічого кращого, 7 червня міські чиновники проштовхнули через депутатський корпус передачу майна з балансу ККП м. Глобине на баланс КП "Глобинське", при тому ігноруючи ту обставину, що цього дня з ранку до міської ради надійшла постанова державної виконавчої служби про накладення арешту на майно, яке депутати збиралися передати з балансу старого підприємства на баланс нового. При тому, міські чиновники, а за ними й депутати, які не розуміють, чи роблять вигляд. що не розуміють, проігнорували повідомлення депутата Ігоря Полонського щодо арешту майна та опису останнього державною виконавчою службою.

Відповідь же на питання : хто вийде переможцем у протистоянні міська рада - державна виконавча служба? - напевне поставить суд.

То ж далі буде ...

 

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ