Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Глобинщина позбулася керівника відділу поліції

Екс-начальник Глобинського відділу поліції Олександр Мартиш перебрався на Миргородщину, відповідна новина 17 серпня з’явилася на сайті Миргородської міської ради myrgorod.pl.ua/news/myrgorodskyj-viddil-politsiji-ocholyv-oleksandr-martysh.

Нового керівника Миргородського відділу поліції  Олександра Мартиша особовому складу підрозділу представив заступник начальника ГУНП в Полтавській області - начальник слідчого управління Сергій Чиж. Він висловив сподівання, що зі зміною керівника миргородські поліцейські запрацюють з новою силою та підвищать  рівень довіри населення до правоохоронців. Нагадаємо, що під керівництвом Олександра Мартиша була відмічена фейкова боротьба Глобинського відділу поліції проти грального бізнесу globyne.com.ua/on-motion-of/critical-topics/239-the-fake-fight-of-the-globe-division-of-the-police-against-the-gambling-business.

Довідково: Мартиш Олександр Юрійович, 1984 р.н., уродженець Кременчука до цього перебував на посадах начальника Глобинського та Новосанжарського відділів поліції, заступника начальника Кременчуцького міського відділення міліції, начальника Кременчуцького та Хорольского райвідділів міліції, керівника Кременчуцької водной міліції, а також займав інші посади в структурі МВС.

 

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ