Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

На Глобинщині Постійні комісії опрацювали питання виділення коштів на створення поліцейської станції під час чергової сесії

Спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради відбулося 10 липня під головуванням Сергія Шишацького (голова комісії з питань бюджету, фінансів та цін).

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, голова районної державної адміністрації Вадим Данилевський, керівництво Глобинського відділу поліції, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на засіданні комісій.

Комісія опрацювала питання, які планується включити до порядку денного чергової сесії районної ради та погодили внесення змін до районної комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території м.Глобине та Глобинського району на 2016-2020 роки в частині будівництва поліцейської станції в смт.Градизьк.

На сесії було вирішено виділити 120 тис. грн. з бюджету Глобинської районної ради на будівництво даної поліцейської станції, решту коштів виділятимуть села, які в майбутньому обслуговуватиме даний пункт поліції.

Депутати заслухали звіт заступника начальника Глобинської поліції Романа Гунашашвілі про стан оперативної обстановки на території Глобинського району за перше півріччя.

Джерело pl.npu.gov.ua

НАГОРУ