Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Іринка та її родина з Полтавщини потребують коштів на лікування

Іринка з Глобинського району та її мама Юлія дуже потребують підтримки: малеча має багато вад, лікування вартісне. Таких грошей жінка не має, тож змушена звертатись до ЗМІ та небайдужих людей, аби допомогли їй.

– Моїй донечці 10 місяців. Вона – гарне янголя, але є одне але... Маємо множинні вади розвитку від народження. Основна з них – неврологічна. Нині ми активно займаємося лікуванням Іринки. Лікар-невролог Полтавської обласної клінічної лікарні призначили препарат-ноотроп Цереброкурин, це гарний препарат, але й вартість його теж не мала. Лікар наполягає на негайному лікуванні. Саме тому в мене прохання: допоможіть, будь ласка, зібрати кошти на придбання цих ін’єкцій. На даний момент для мене сума ця непосильна, – розповіла мама дівчинки Юлія.

– Коли вона всміхається – я плачу... – крізь сльози розповідає Юля про свою маленьку 10-місячну донечку Іру.

– Я Юлю знаю зі школи, навчались в паралельних класах, – пише Елла Трубієнко, подруга, журналістка з Горішніх Плавнів. – Щира, відкрита, відповідальна дівчина, медалістка. В 28 стала мамою, вагітність – бажана, дитя - омріяне, та, на жаль, відчути повноцінну радість материнства так і не вдалося. Перинатальний центр, важкі пологи, дитина 5 діб в реанімації і несподіваний висновок, який перевернув життя з ніг на голову. Множинні вади розвитку, серед яких : синдром млявої дитини, гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, вроджена вада серця, широке овальне вікно, піелоектазія правої нирки, кіста лівого судинного сплетіння та інші недуги (Документи додаємо). Шок, після якого життя розділилось на «до» і «після». Від народження дитя на лікуванні, та, попри це, результати невтішні. Зараз маля у вкрай тяжкому стані. У свої 10 місяців маля не може сидіти. Аби допомогти дівчинці, фахівці Полтавської обласної дитячої лікарні призначили препарат «Цереброкурин», ціна якого близько 12 тисяч гривень. Для Юлі, яка самотужки виховує дитину і щомісяця отримує мізерних 860 гривень, сума величезна. В сім'ї страшенна скрута: батько після операції, в мами 4-та стадія онкозахворювання... Безвихідь. Відчай і запитання, на які немає відповідей. У цій біді вона одна проти всього світу. Допомогти нікому. Єдине світло в кінці цього чорнющого тунелю – це диво, яке можемо створити ми з вами. По суті, зараз вирішується життя малої дитини, і, як би банально це не звучало, та залежить воно від грошей. Розумію, подібних постів зараз сотні, тисячі і всім не допоможеш. Та я разом з Юлею вірю в силу добра і небайдужості, бо чужих дітей насправді не буває. 20, 40, 50, 100 грн – для когось це дрібниці, а для Юлиного янголяти – шанс на одужання. Друзі, для Іринки зараз кожна хвилина – на вагу золота, а кожна гривня – рятівна.

Реквізити для допомоги: «ПриватБанк»: 5168757360377883. Одержувач: Коваленко Юлія Сергіївна. Контактний номер: 0988792384 (Юля)

Пресс-служба «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ