Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

«Хто не пам'ятає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» (М. Рильський)

Хто не знає село Турбаї, що в Глобинському районі Полтавської області, хто не знає, що там далекого 1789 року відбулося козацьке повстання проти їх поневолення. Чотири роки (з 1789 по 1793 рр.) існувало в Турбаях козацьке самоврядування. І лише тоді, коли Катерина друга направила своє військо, було знищено і саме село, і жорстоко покарано жителів: багатьох було вбито, багатьох побито батогами, а ще більше турбаївців було виселено в далекі Таврійські степи на південь України. Чоловіки, жінки, маленькі діти ішли пішки в ті далекі краї. Багато померли в дорозі від голоду, спраги, втоми. Але з великими зусиллями частина турбаївців дійшли до місця призначення.

Додати коментарій

ДАМБОМАЙДАН-Радалівка

У середу, 10 червня, в селі Радалівка Глобинського району в оточенні правоохоронних органів з автозаком відбулося протистояння місцевої громади з представниками Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області.

Додати коментарій

В Україні почав діяти механізм «будівельної амністії»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права з 10 по 14 грудня відділ «Глобинське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надає роз’яснення громадянам з найбільших поширених питаннях з якими останні звертаються за допомогою до бюро. Одне з таких питань оформлення права власності на самочинне будівництво.

Додати коментарій

Встановлення факту родинних відносин. Глобинське бюро правової допомоги інформує!

Родинні відносини (споріднення– кровний зв’язок між людьми, з наявністю якого закон пов’язує виникнення, зміну чи припинення прав та обов’язків. Правове значення має як пряме споріднення так і не пряме (бокове), коли родинні зв’язки виникають за наявності спільного пращура (родоначальника). Стосунки між подружжям не  є родинними. Встановлення факту родинних відносин здійснюється судом в порядку окремого провадження. Суд вправі розглядати справи про встановлення родинних відносин, коли цей факт безпосередньо породжує юридичні наслідки для заявника: право на спадщину, право на пенсію у зв’язку із втратою годувальника, одержання компенсації тощо.

Додати коментарій

Презентовано ґендерну стратегію системи безоплатної правової допомоги

Подолати ґендерні стереотипи та гарантувати рівні можливості для чоловіків і жінок у доступі до правової допомоги. Така мета ґендерної стратегії системи надання безоплатної правової допомоги «Рівні партнери». Документ був презентований 27 листопада.

Додати коментарій

Робота очисних споруд у Глобине в центрі уваги телеканалу "Центральний"

Глобинське бюро правової допомоги інформує

Земля! Глобинське бюро правової допомоги інформує!

Останніми роками через неодноразове продовження дії земельного мораторію деякі сільськогосподарські підприємства почали звертатися до селян-власників землі із пропозицією про укладення замість договору оренди землі іншого договору — про встановлення емфітевзису. То чи варто погоджуватися на заміну договору оренди землі договором про встановлення емфітевзису?

Додати коментарій

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

22 червня 1941 року — одна з найсумніших дат в історії України — початок Великої Вітчизняної війни.

Додати коментарій

МОЖЛИВІСТЬ І ПРОЦЕДУРИ ПЕРЕВІРКИ ВКЛЮЧЕННЯ СЕБЕ ТА ІНШИХ ВИБОРЦІВ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ І СПИСКІВ ВИБОРЦІВ НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ

Можливість включення себе та інших виборців до Державного реєстру виборців Кожен виборець має право звертатися в порядку, встановленому Законом України "Про Державний реєстр виборців", до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Державного реєстру виборців (далі – Реєстр) себе чи інших осіб (пункт 5 частини першої статті 10 Закону України "Про Державний реєстр виборців").

Додати коментарій

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ


У 1999 році в місті Макіївка Донецької області заснована громадська організація «МАРТІН-клуб», основні напрямки роботи якої:
- допомога дітям та молоді у кризовий момент;
- допомога соціально-слабким молодим мамам;
- надання гуманітарної допомоги сім'ям у соціальній кризі;
- надання послуги соціального хостелу для соціально-слабких людей;
- соціальний супровід.

Додати коментарій

Урочисте відкриття платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

Що таке база правових консультацій «WikiLegalAid»?

«WikiLegalAid» - це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання.

Додати коментарій
НАГОРУ