Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Статут організації

СТАТУТ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «ЗА РОЗВИТОК І ПРОЦВІТАННЯ ГЛОБИНЩИНИ»

Недопуск до проведення перевірки КП «Глобинське» Глобинської міської ради

Чергові недопуски Інспекції до проведення заходів державного нагляду (контролю). Цього разу державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища було не допущено до проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ГЛОБИНСЬКЕ» ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. Так, представники інспекції двічі намагалися провести позапланову перевірку виконання КП «ГЛОБИНСЬКЕ» ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬЬКОЇ РАДИ припису, виданого за результатами попереднього заходу. В обох випадках без вмотивованих причин директор КП«ГЛОБИНСЬКЕ» ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, в присутності громадськості не допустив інспектора до проведення перевірки, про що складено відповідні акти про недопуск, директора притягнуто до адміністративної відповідальності за невиконання законних вимог посадових осіб, подано відповідні заяви до правоохоронних органів.

Додати коментарій

Президент поновив повноваження скандально відомої судді Глобинського районного суду

Президент України Петро Порошенко 7 вересня цього року підписав указ №272/2018 "Про призначення суддів" у місцевих загальних судах. Серед призначених — суддя Глобинського районного суду Полтавської області Анастасія Павлійчук. Раніше вона вже працювала у цьому суді, але її повноваження закінчилися.

Додати коментарій

Один мільойон гривень збитків від діяльності міських посадовців

Прокуратурою Полтавської області розпочато кримінальне провадження за фактом розтрати комунального майна посадовими особами Виконавчого комітету Глобинської міської ради, що спричинило збитки у сумі майже 1 млн. грн.

Додати коментарій

Жителів Полтавщини просять підтримати петицію про соцзахист людей із особливими потребами

Мати дитини із обмеженими можливостями, кременчужанка Ярослава Карапузь зареєструвала петицію до Президента, в якій просить переглянути «принизливий» рівень соцдопомоги. Цивілізованість і справедливість держави визначається ,зокрема, тим чинником, наскільки вона дбає про найбільш вразливі верстви населення. Насамперед про людей із обмеженими можливостями.

Додати коментарій

Як міський чиновник кришу крив

28 листопада цього року в м. Глобине було урочисто відкрито Центр надання адміністративних послуг Глобинської громади.

Серед гостів свята були голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою»,  представники  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, які вітали жителів громади з такою подією.

Додати коментарій

Нове Комунальне підприємство «Глобинське» та його новий керівник працють в стилі попередників

Здавалось би новий керівник нового КП «Глобинське», яке створили бо старе ККП м. Глобине набралося боргів та штрафних санкцій, мав проаналізувати роботу свого попередника та з чистого листа працювати по закону, на що, в тому числі, надіялися міські депутати, даючи свою згоду на ліквідацію старого та створення нового комунального підприємства.

Додати коментарій

Заступник Глобинського міського голови лобіює розміщення серед міста Глобине АГЗП

Такий висновок став очевидим для всіх присутніх 14 листопада 2017 року на так званому громадському слуханні проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки по вул. Центральній в м.Глобине Глобинського району Полтавської області з розміщенням будівель торгівлі та автомобільного газозаправного пункту (АГЗП)».

Додати коментарій

Черговий бойкот сесії Глобинської міської ради

16 листопада 2017 року через відсутність кворуму не відбулася планова сесія Глобинської міської ради Полтавської області.

Додати коментарій

Сільський голова – як покликання життя!

Щоденно ми бачимо, чуємо, читаємо про корумповану, нетямущу, іноді прямо недалеку владу не тільки в Києві, а й на місцях. І сьогодні хочеться розповісти про представника нашої громади, котрий скоріше є винятком з правил.

Додати коментарій

Розірвання договорів оренди земельних паїв – практика, що шириться Глобинським районом

Проаналізувавши в Єдиному державному реєстрі судових рішень наявні у вільному доступі судові рішення ухвалені Глобинським районним судом Полтавської області, Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини» виявив, що через численні порушення зі сторони орендарів прав землевласників Глобинським районом шириться практика розірвання та визнання недійсними укладених договорів оренди земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (паїв).

Додати коментарій

Повернення вкладів залежить від самих членів кредитної спілки…

Актуальна тема щодо діяльності кредитної спілки «Глобинська» набуває тупікового характеру, адже ініціативна група, яка майже два роки оббивала пороги всіх гілок влади та правоохоронних органів вже отримали свої кошти, є судові рішення по інфляційним сумам, які футболяться між судом першої інстанції та апеляційним. Продовжується розгляд кримінальної справи №527/735/17 по обвинуваченню Бабенко Інни Володимирівни та Тололо Елли Олександрівни. До обвинувачених пред’явлено два цивільних позови. Розгляд цієї справи явно затягується, проведено чотири судових засідання, перенесено розгляд справи на 10 жовтня.

Додати коментарій

Глобинський районний суд Полтавської області - суд, який не захищає, а порушує права

Нещодавно до Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» за правовою допомогою звернулася жителька с. Великі Кринки Глобинського району. Жінка є пенсіонеркою, а тому не має статків для забезпечення себе повноцінною юридичною допомогою адвоката, чим і скористався Глобинський районний суд Полтавської області на чолі з його головою Раїсою Марущак.

Додати коментарій

Бізнесмен він і у владі бізнесмен, або як міський голова спонсорує себе з міського бюджету

Як відомо Станіслав Джусь до свого обрання на посаду Глобинського міського голови активно займався бізнесом (з 2003 року підприємець - магазин „Електролюкс”), чого не полишив робити й після свого обрання, але вже з більшим розмахом та залученням бюджетних коштів.

Додати коментарій

Суддя Глобинського районного суду Анастасія Павлійчук отримує зарплатню не здійснюючи судочинство

Скандально відома суддя Глобинського районного суду Полтавської області Анастасія Павлійчук, вийшовши з декретної відпустки, тривалий час ходить на роботу, але не здійснює судочинство.

Додати коментарій

Порядок обліку особистих селянських господарств - роз'яснення Глобинського бюро правової допомоги

Останнім часом значна кількість громадян які проживають у сільській місцевості і не мають постійного місця роботи займаються ведення особистого селянського господарства. Насамперед потрібно надати відповідь на основні питання хто являється членом особистого селянського господарства, яким чином створюється і припиняється особисте селянське господарство, ким і як ведеться облік особистих селянських господарств?

Ці та інші питання хвилюють багатьох сільських жителів, оскільки в економічних умовах сьогодення питання членства у особистому селянському господарстві набуває актуальності у зв’язку із зростанням кількості людей, які втрачають роботу і стають безробітними. За роз’ясненнями люди звертаються і  до відділу «Глобинське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Додати коментарій

Фейкова боротьба Глобинського відділу поліції проти грального бізнесу

Все почалося з того, що я, 23 червня цього року, на сторінці в соціальній мережі Facebook працівника Управління захисту економіки в Полтавській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Сергія Павлова прокоментував поширену ним новину щодо викриття Управлінням захисту економіки в Полтавській області в містах Полтава та Кременчук двох гральних закладів.

Додати коментарій

Скажемо браконьєрству: «НІ»

15 ятірів, 4 сітки-доріжки, 1 раколовка – саме стільки вивудили із «Колгоспної» частини річки «Сухий Омельник» в м. Глобине активісти та члени громадських організацій «Рибалки Глобинщини» та Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини» під час чергово рейду водойми 4 червня.

Додати коментарій

Операція «ЛІКВІДАЦІЯ» та інші пригоди ШУРИКА

На кожну нову каденцію міського голови «нове комунальне підприємство» – виборча реальність Глобинського міського голови Станіслава Джуся.

Так-так, в Глобинській міській раді почали створювати нове Комунальне підприємство «Глобинське», яке перейме естафету в Комбіната комунальних підприємств міста Глобине, яке показало свою ефективну роботу – гори сміття по всій громаді із-за відсутності контейнерних майданчиків та діалогу з жителями щодо необхідності укладення договорів на його утилізацію, знищена водна фауна «Заводської» частини річки «Сухий Омельник», відсутність належного водопостачання в більшості багатоквартирних будинках міста тощо.

Додати коментарій

Новий водогін чи зухвале відмивання коштів?

Історія, що погано пахне! У місті Глобине дірявий трубопровід для постачання питної води замінили сучасним – пластиковим.

Додати коментарій

Глобинські бобри «пирогівського виводку» отримали покарання у вигляді 850 грн. штрафу

5 квітня Глобинський районний суд Полтавської області виніс вирок двом особам обвинуваченим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.246 КК України, за незаконну порубку дерев у захисному лісовому насадженні, про що стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Додати коментарій

В такі святкові дні –«Страсну п'ятницю» та переддень «Пасхи», людям наплювали в душу

«Комунальники забрали бак і мусор висипали з нього...» - так підписав фото житель м. Глобине в районі «інкубатора» надіслані члену Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» Володимиру Молодчину, який в розпачі прохав його щось зробити, оскільки висипали сміття з баку поряд з насадженими нещодавно березами, яке вітер почав роздувати по всій окрузі.

Додати коментарій

Міському голові можна те чого не можна іншим – навіть приватизувати парк

Що не день, то більше учасники Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» дізнаються фактів зловживань Глобинського міського голови Станіслава Джуся, які виходять за рамки вседозволеності своїм цинізмом.

Додати коментарій

Звільнити керівника ККП та заступника міського голови - ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Відкритий лист громадської організації «Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини» та громадської організації «Рибалки Глобинщини» до мера.

Додати коментарій

В єдиному державному реєстрі судових рішень (за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/63092703) міститься ухвала від 30.11.2016 року слідчого судді Глобинського районного суду Полтавської області, зі змісту якої слідує, що у провадженні Глобинського ВП ГУ Національної поліції в Полтавській області перебувають матеріали досудового розслідування № 4201617119000001 від 04.01.2016, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України.

Додати коментарій

Кримінальне провадження де фігурантами є посадовці Глобинської міської ради

В єдиному державному реєстрі судових рішень (за посиланнями: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/63092708; http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/63892893; http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/63892974) містяться ухвали від 30.11.2016 року та 28.12.2016 року слідчого судді Глобинського районного суду Полтавської області, зі змісту яких слідує, що у провадженні Глобинського ВП ГУ Національної поліції в Полтавській області перебувають матеріали досудового розслідування № 42015171190000002 від 23.12.2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1, ч.2 ст.367 КК України.

Додати коментарій

Якими трубами модернізує Глобинська міська рада мережу питного водопостачання громади?

Відповідь на це запитання можна знайти в Спеціалізованому інформаційно-аналітичному виданні «Полімерні труби Україна», яке опублікувало лист члена Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» Володимира Молодчина, а також висновки експерта щодо ситуації, яка склалася навколо прокладеної в м. Глобине по вул. Мічуріна пластикової водопровідної труби.

Додати коментарій

Прокуратура вважає, що службовими особами Глобинської міської ради вчинено кримінальне правопорушення

В єдиному державному реєстрі судових рішень (за посиланнями: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64954374; http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64953884) містяться ухвали від 24.02.2017 року слідчого судді Глобинського районного суду Полтавської області, зі змісту яких слідує, що у провадженні Глобинського ВП ГУ Національної поліції в Полтавській області перебувають матеріали досудового розслідування № 4201717119000017 від 06.02.2017, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.364 КК України.

Додати коментарій

Шановний Глобинський міський голова Станіславе Джусь!

Змушений звернутися до Вас з цим відкритим листом, в першу чергу як житель м. Глобине, а вже потім як посадова особа органу державної влади, оскільки Ви перейшли межу все дозволеного в етиці поведінки службовця органу місцевого самоврядування, якому більшість жителів громади довірили місцеве управління, не лише по відношенню до мене, а й по відношенню до таких же як Ви представників громади – депутатів Глобинської міської ради.

Додати коментарій

З року в рік одне й те саме…

… мешканці міста звертаються з проблемою в одному році, а їм обіцяють її вирішити в наступному, а в наступному році - знову в наступному, і так до безкінечності.

Так, нещодавно в групі Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини», в соціальній мережі Однокласників, мешканкою м. Глобине було опубліковано відео стану дорожнього покриття, а точніше його відсутності, по провулку О. Вишні.

Додати коментарій

Бойкот сесії Глобинської міської ради

02 березня 2017 року через відсутність кворуму не відбулася сесія Глобинської міської ради.

Причина ж таких подій, як нам здається, є досить вагомою, оскільки більшість депутатів Глобинської міської ради більше не бажають миритися з нехлюйським відношенням до них зі сторони міського очільника, який задравши високо носа, нічого та нікого перед собою не бачить, зокрема депутатів міської ради, нехтує їхніми пропозиціями, цинічно обманює останніх, обливає їх брудом, що й зумовлювало постійно високий градус напруги депутатів з міським головою на сесіях міської ради.

Додати коментарій
НАГОРУ