Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Володимир Молодчин

Біографічна довідка
лідера Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» Володимира Молодчина.

Молодчин Володимир Петрович народився 22 червня 1985 року в м. Глобине Полтавської області.

Має дві вищі освіти: юридичну та економічну, а в 2015 році вступив на навчання для здобуття третьої вищої освіти за спеціальністю «магістр державного управління».

До 1997 року проживав по вул. Радгоспній (відділок Чапаєва), а в подальшому по вул. Весняній (центральна частина міста).

1991 - 1997 роки навчався в Глобинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 - до 6 класу.

1997 - 2002 роки навчався в Глобинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 ім. В.Є. Курченка - з 7 по 11 класи.

2002 - 2006 роки навчався на юридичному факультеті Кременчуцького державного політехнічного університету, де отримав базову вищу освіту та здобув кваліфікацію «бакалавр права».

2006 - 2007 роки навчався в Одеській національній юридичній академії, де отримав повну вищу освіту та здобув кваліфікацію «юрист», а також працював в Державній виконавчій службі Крюківського району м. Кременчука на посаді державного виконавця.

2007 - 2009 роки працював на посадах провідного та головного спеціаліста-юрисконсульта Глобинського районного центру зайнятості. В ці ж роки продовжив навчався в Одеській національній юридичній академії, де здобув кваліфікацію «магістр права». Крім того, в ці роки, навчався в Кременчуцькому університеті економіки, інформаційних технологій та управління, де отримав другу вищу освіту та здобув кваліфікацію «менеджер-економіст».

2009 - 2010 роки працював на посаді головного спеціаліста-юрисконсульта юридичного відділу Кременчуцькому міськрайонного центру зайнятості.

2010 - 2012 роки працював на посаді начальника юридичної служби Виконавчого комітету Автозаводської районної ради м. Кременчука.

2010-2015 роки був помічником депутата Автозаводської районної в м. Кременчуці ради Прилипка Валерія Миколайовича.

2012 року отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю.

2013 року повернувся працювати на посаду начальника юридичної служби Виконавчого комітету Автозаводської районної ради м. Кременчука.

Ставши на захист порушених трудових прав працівників Виконавчого комітету Автозаводської районної ради м. Кременчука, керівництво якого цинічно обкрадало своїх працівників (не доплачувало належну їм заробітну плату, при тому себе не обділяло) був змушений звільнитися з останнього.

Після звільнення, свої порушені права, а в подальшому і порушені права працівників Виконавчого комітету Автозаводської районної ради м. Кременчука, які до нього звернулися за допомогою як до адвоката, захистив в судових інстанціях, відстоявши їх право на належні їм суми заробітної плати, які цинічно крало в них, протягом тривалого часу, керівництво Виконавчого комітету Автозаводської районної ради м. Кременчука. Дані обставини дали додаткове підґрунтя для подання у відставку голови Автозаводської районної ради м. Кременчука та його першого заступника.

2014 – 2015 роки займався адвокатською діяльністю, працював тимчасово виконуючим обов’язки головного спеціаліста юридичного відділу Виконавчого комітету Крюківської районної ради м. Кременчука, заступником директора Приватного підприємства «Теплобудгаз». На Глобинському народному віче його кандидатуру було висунуто та підтримано для звернення до Генерального прокурора України щодо його призначення на посаду прокурора Глобинського району.

13 травня 2015 року призначений на посаду першого заступника голови Глобинської районної державної адміністрації. Окрім того, в 2015 році, вступив на навчання до Харківського регіонального інституту державного управління за спеціальністю «державне управління». Також, виступив спів ініціатором створення на теренах Глобинщини Громадської організації «Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини», яке не є політичним об’єднанням (партією), метою діяльності якої є зокрема: «вплив на стратегію та перспективи розвитку міста Глобине та району, встановлення системи громадського контролю за діяльністю органів місцевої влади з метою забезпечення ефективного врахування громадської думки в процесі прийняття рішень та реалізації державної політики в Глобинському районі, здійснення громадського контролю щодо заходів запобігання корупції в місцевих органах державної влади та органах місцевого самоврядування». За професіоналізм та нескореність перед системою, був обраний лідером громадського руху.

Батьки: 

Молодчин Петро Миколайович, 1958 року народження, механік за освітою, на даний час приватний підприємець, а до цього: менеджер ВАТ «Глобинський елеватор хлібопродуктів»; завідуючий автопарком та старший механік ВАТ «Глобинський райагропостач»; водій Глобинського цукрового заводу; водій Кременчуцького нафтопереробного заводу, тракторист Глобинського елеватору; 

Молодчин Надія Григорівна, 1958 року народження, бухгалтер за освітою, на даний час головний бухгалтер Глобинської районної профспілки працівників агропромислового комплексу, а до цього: приймальник замовлень та технік Глобинського управління по експлуатації газового господарства; головний бухгалтер Глобинського цукрового заводу; головний бухгалтер Глобинського управління по експлуатації газового господарства; заступник головного бухгалтера, головний бухгалтер та економіст-фінансист ВАТ «Глобинський райагропостач»; бухгалтер «Ремсільгосптехніка», бухгалтер Кременчуцького заводу залізобетонних виробів №1; бухгалтер Полтавського автомеханічного заводу; ревізор Ковалівського споживчого товариства в Полтавській області.

Брат – Молодчин Роман Петрович, 1980 року народження, інженер-механік за освітою, на даний час приватний підприємець, а до цього: водій та охоронник ВАТ «Глобинський елеватор хлібопродуктів»; водій ВАТ «Глобинський райагропостач».

Дружина - Молодчин (Онуфрієнко) Альона Миколаївна, 1986 року народження, бухгалтер за освітою, спеціаліст І категорії Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості, а до цього: головний бухгалтер приватного підприємця. Перебуває у відпустці по догляду за дитиною.

Виховує доньку - Молодчин Ангеліну Володимирівну, 2012 року народження.

НАГОРУ