Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Володимир Чеснаков

Біографічна довідка члена Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» Володимира Чеснакова.

Володимир Чеснаков зробив свої перші кроки у футболі в клубі "Глобино" , потім закінчив спортивний інтернат і Полтавський педагогічний університет. У змаганнях під егідою ДЮФЛУ Володимир провів 66 матчів, забив шість м'ячів. 

З лютого 2006 року Чеснаков виступає за полтавську "Ворсклу". У чемпіонаті України дебютував 19 жовтня 2007 року в матчі "Металург" Донецьк - "Ворскла" (0:0). Поступово Володимир завоював місце в основі "біло-зелених", допоміг команді здобути багато перемог і в 2009 році став володарем Кубка України. 

Чеснаков грав у молодіжній збірній України. Дебют відбувся 5 лютого 2008 року в матчі проти Швеції. У складі "молодіжки" Чеснаков був учасником фінального етапу молодіжного чемпіонату Європи 2011 року, в рамках якого взяв участь у всіх трьох матчах команди на турнірі. 

Вихованець місцевого футболу, улюбленець полтавських уболівальників Володимир Чеснаков раніше був заступником капітана Ворскли Арменда Даллку, а зараз команда довірила йому почесну, але, в той же час, дуже відповідальну місію - носити капітанську пов'язку. 

НАГОРУ