Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Президент поновив повноваження скандально відомої судді Глобинського районного суду

Президент України Петро Порошенко 7 вересня цього року підписав указ №272/2018 "Про призначення суддів" у місцевих загальних судах. Серед призначених — суддя Глобинського районного суду Полтавської області Анастасія Павлійчук. Раніше вона вже працювала у цьому суді, але її повноваження закінчилися.

Додати коментарій

Один мільойон гривень збитків від діяльності міських посадовців

Прокуратурою Полтавської області розпочато кримінальне провадження за фактом розтрати комунального майна посадовими особами Виконавчого комітету Глобинської міської ради, що спричинило збитки у сумі майже 1 млн. грн.

Додати коментарій

Черговий бойкот сесії Глобинської міської ради

16 листопада 2017 року через відсутність кворуму не відбулася планова сесія Глобинської міської ради Полтавської області.

Додати коментарій

Жителів Полтавщини просять підтримати петицію про соцзахист людей із особливими потребами

Мати дитини із обмеженими можливостями, кременчужанка Ярослава Карапузь зареєструвала петицію до Президента, в якій просить переглянути «принизливий» рівень соцдопомоги. Цивілізованість і справедливість держави визначається ,зокрема, тим чинником, наскільки вона дбає про найбільш вразливі верстви населення. Насамперед про людей із обмеженими можливостями.

Додати коментарій

Сільський голова – як покликання життя!

Щоденно ми бачимо, чуємо, читаємо про корумповану, нетямущу, іноді прямо недалеку владу не тільки в Києві, а й на місцях. І сьогодні хочеться розповісти про представника нашої громади, котрий скоріше є винятком з правил.

Додати коментарій

Як міський чиновник кришу крив

28 листопада цього року в м. Глобине було урочисто відкрито Центр надання адміністративних послуг Глобинської громади.

Серед гостів свята були голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою»,  представники  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, які вітали жителів громади з такою подією.

Додати коментарій

Розірвання договорів оренди земельних паїв – практика, що шириться Глобинським районом

Проаналізувавши в Єдиному державному реєстрі судових рішень наявні у вільному доступі судові рішення ухвалені Глобинським районним судом Полтавської області, Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини» виявив, що через численні порушення зі сторони орендарів прав землевласників Глобинським районом шириться практика розірвання та визнання недійсними укладених договорів оренди земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (паїв).

Додати коментарій

Нове Комунальне підприємство «Глобинське» та його новий керівник працють в стилі попередників

Здавалось би новий керівник нового КП «Глобинське», яке створили бо старе ККП м. Глобине набралося боргів та штрафних санкцій, мав проаналізувати роботу свого попередника та з чистого листа працювати по закону, на що, в тому числі, надіялися міські депутати, даючи свою згоду на ліквідацію старого та створення нового комунального підприємства.

Додати коментарій

Повернення вкладів залежить від самих членів кредитної спілки…

Актуальна тема щодо діяльності кредитної спілки «Глобинська» набуває тупікового характеру, адже ініціативна група, яка майже два роки оббивала пороги всіх гілок влади та правоохоронних органів вже отримали свої кошти, є судові рішення по інфляційним сумам, які футболяться між судом першої інстанції та апеляційним. Продовжується розгляд кримінальної справи №527/735/17 по обвинуваченню Бабенко Інни Володимирівни та Тололо Елли Олександрівни. До обвинувачених пред’явлено два цивільних позови. Розгляд цієї справи явно затягується, проведено чотири судових засідання, перенесено розгляд справи на 10 жовтня.

Додати коментарій

Заступник Глобинського міського голови лобіює розміщення серед міста Глобине АГЗП

Такий висновок став очевидим для всіх присутніх 14 листопада 2017 року на так званому громадському слуханні проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки по вул. Центральній в м.Глобине Глобинського району Полтавської області з розміщенням будівель торгівлі та автомобільного газозаправного пункту (АГЗП)».

Додати коментарій
НАГОРУ