Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Недопуск до проведення перевірки КП «Глобинське» Глобинської міської ради

Чергові недопуски Інспекції до проведення заходів державного нагляду (контролю). Цього разу державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища було не допущено до проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ГЛОБИНСЬКЕ» ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. Так, представники інспекції двічі намагалися провести позапланову перевірку виконання КП «ГЛОБИНСЬКЕ» ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬЬКОЇ РАДИ припису, виданого за результатами попереднього заходу. В обох випадках без вмотивованих причин директор КП«ГЛОБИНСЬКЕ» ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, в присутності громадськості не допустив інспектора до проведення перевірки, про що складено відповідні акти про недопуск, директора притягнуто до адміністративної відповідальності за невиконання законних вимог посадових осіб, подано відповідні заяви до правоохоронних органів.

Додати коментарій

Президент поновив повноваження скандально відомої судді Глобинського районного суду

Президент України Петро Порошенко 7 вересня цього року підписав указ №272/2018 "Про призначення суддів" у місцевих загальних судах. Серед призначених — суддя Глобинського районного суду Полтавської області Анастасія Павлійчук. Раніше вона вже працювала у цьому суді, але її повноваження закінчилися.

Додати коментарій

Заступник Глобинського міського голови лобіює розміщення серед міста Глобине АГЗП

Такий висновок став очевидим для всіх присутніх 14 листопада 2017 року на так званому громадському слуханні проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки по вул. Центральній в м.Глобине Глобинського району Полтавської області з розміщенням будівель торгівлі та автомобільного газозаправного пункту (АГЗП)».

Додати коментарій

Один мільойон гривень збитків від діяльності міських посадовців

Прокуратурою Полтавської області розпочато кримінальне провадження за фактом розтрати комунального майна посадовими особами Виконавчого комітету Глобинської міської ради, що спричинило збитки у сумі майже 1 млн. грн.

Додати коментарій

Черговий бойкот сесії Глобинської міської ради

16 листопада 2017 року через відсутність кворуму не відбулася планова сесія Глобинської міської ради Полтавської області.

Додати коментарій

Жителів Полтавщини просять підтримати петицію про соцзахист людей із особливими потребами

Мати дитини із обмеженими можливостями, кременчужанка Ярослава Карапузь зареєструвала петицію до Президента, в якій просить переглянути «принизливий» рівень соцдопомоги. Цивілізованість і справедливість держави визначається ,зокрема, тим чинником, наскільки вона дбає про найбільш вразливі верстви населення. Насамперед про людей із обмеженими можливостями.

Додати коментарій

Сільський голова – як покликання життя!

Щоденно ми бачимо, чуємо, читаємо про корумповану, нетямущу, іноді прямо недалеку владу не тільки в Києві, а й на місцях. І сьогодні хочеться розповісти про представника нашої громади, котрий скоріше є винятком з правил.

Додати коментарій

Як міський чиновник кришу крив

28 листопада цього року в м. Глобине було урочисто відкрито Центр надання адміністративних послуг Глобинської громади.

Серед гостів свята були голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою»,  представники  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, які вітали жителів громади з такою подією.

Додати коментарій

Розірвання договорів оренди земельних паїв – практика, що шириться Глобинським районом

Проаналізувавши в Єдиному державному реєстрі судових рішень наявні у вільному доступі судові рішення ухвалені Глобинським районним судом Полтавської області, Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини» виявив, що через численні порушення зі сторони орендарів прав землевласників Глобинським районом шириться практика розірвання та визнання недійсними укладених договорів оренди земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (паїв).

Додати коментарій

Нове Комунальне підприємство «Глобинське» та його новий керівник працють в стилі попередників

Здавалось би новий керівник нового КП «Глобинське», яке створили бо старе ККП м. Глобине набралося боргів та штрафних санкцій, мав проаналізувати роботу свого попередника та з чистого листа працювати по закону, на що, в тому числі, надіялися міські депутати, даючи свою згоду на ліквідацію старого та створення нового комунального підприємства.

Додати коментарій
НАГОРУ