Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Стан доріг м. Глобине після їх капітального ремонту влітку 2015 року

Стан доріг м. Глобине після їх капітального ремонту влітку 2015 року

Після капітального ремонту доріг м. Глобине, який проводився напередодні виборів в жовтні 2015 року, багато хто з мешканців міста та водіїв захоплювалися - мовляв наші дороги стали одними з найкращих в районі, а може й в області.

Та це щастя тривало недовго, оскільки асфальт, який було укладено при капітальному ремонті доріг (не ямковому ремонті) відразу починав сипатися, а з зимовою відлигою в ньому утворилися вибоїни характерні тим, які були до ремонту.

І якби це був ямковий ремонт, то можна було б якось зрозуміти - мовляв зима була морозна, але ж ремонт проводився капітально, настиланням суцільного асфальтового покриття.

Отже, чи то якість асфальта, чи то якість виконуваних робіт, або і те і інше, вплинули, що зі снігом зійшов і асфальт, але в так званий капітальний ремонт доріг м. Глобине міська влада вклала мільйонні кошти з міського бюджету, а результату не має, як і відповідальних.

В тім, члени Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини" перконані в тому, що відповідальні за фактично викрадені з міського бюджету кошти, при неякісному виконанні робіт, мають бути, та їх коло мають встановити правоохоронні органи, а тому на даний час члени та прихильники громадського руху завершують перевірку стану доріг після минулорічного ремонту та готують відповідну заяву до правоохоронних органів про порушення кримінального провадження.

 

Прес-служба Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини"

НАГОРУ