Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Пов’язані до кінця

Пов’язані до кінця

Лише так можна охарактеризувати дії міського голови, щодо збереження при посадах всіх своїх поплічників:

  • Перевьорткіна Володимира Геннадійовича,
  • Артюшенка Олександра Івановича,
  • Токаренко Галину Володимирівну,

звісно, що не без допомоги депутатського корпусу, який і зберіг міському очільнику всіх його вірних підданих, проголосувавши за це.

Саме щодо останньої фігури й виникає найбільше запитань, оскільки під колишнього секретаря міської ради, в штат виконавчого комітету міської ради, було введено додаткову посаду заступника.

Тобто, замість двох заступників, яких він мав до виборів, тепер він має трьох. При тому, ніхто не вивчав питання необхідності введення в штат виконкому міської ради додаткового заступника, а навіщо, коли гроші в міському бюджеті є. Не свої ж витрачаєш.

Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини» не міг не звернути увагу на те як міський очільник спустошує міський бюджет, зокрема на роздутий штат своїх заступників, та дослідив, скільки заступників мають міські голови в містах де кількість населення набагато більша, як і площа цих міст.

Так, з’ясувалося, що приміром, мер обласного центру м. Чернівці, яке має 262 тис. мешканців, має таку ж кількість заступників – три.

Місто обласного значення – Миргород, з населенням 42,6 тис. чоловік, має двох заступників.

Місто обласного значення – Гадяч, з населенням 22,2 тис. чоловік, взагалі має лише одного заступника.

Не варто забувати при тому, що робота Глобинської міської ради підсилена п’ятьма сільськими старостами.

Отже, чи пов'язаний міський голова з його вірними підданими чимось більшим ніж робота на громаду, можна лише здогадуватися, але явним є те, що цей зв'язок він боїться розірвати.

Прес-служба Громадського руху "За розвиток і процвітання Глобинщини"

НАГОРУ