Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Судитимуть колишнього голову райдержадміністрації!

Як повідомляє прокуратура Полтавської області, слідчим відділом прокуратури Полтавської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно вже колишнього голови Глобинської районної державної адміністрації.

Він обвинувачується у вимаганні та отриманні від приватного підприємця 23 тис. дол. США, що на момент вчинення злочину за курсом НБУ становило понад 580 тис. грн., за сприяння в оформленні права користування будівлею колишньої школи.

Про це повідомив прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Полтавської області Сергій Мандич.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні з правовою кваліфікацією за ч. 3 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) розглядатиме по суті Семенівський районний суд.

Наразі колишнього посадовця за ухвалою Октябрського районного суду Полтави взято на поруки одним із народних депутатів України.

 

http://pol.gp.gov.ua
НАГОРУ