Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Хто є хто? Хто намагається відновити водну фауну, а хто її нищить?

Не так давно, всі ми могли спостерігати як не байдужі мешканці м. Глобине зорганізувалися для порятунку річки Сухий Омельник , яка протікає в м. Глобине.

Були організовані бригади, які почали перешкоджати браконьєрському вилову риби, а саму річку почали активно зарибнювати.

До цієї справи долучилася велика частина небайдужих мешканців міста, які почали здавати кошти для придбання малька (а це десятки тисяч грн.), покладаючи надію, що вже скоро, по весні, в річці можна буде дійсно ловити рибу, а не «облизня» як до цього часу.

Мешканці міста, щиро надіялися, що в цьому прагненні вони не одні, що їхня ініціатива буде підтримана місцевою владою, яка буде робити все, щоб біля річки можна було з користю проводити дозвілля (ловити рибу та відпочивати).

Та невдовзі, стало зрозуміло, хто є хто! Хто намагається відновити водну фауну, а хто її нищить!

Так, днями представники ГО «Рибалки Глобинщини» виявили факт цинічного забруднення річки Сухий Омельник в районі цукрового заводу каналізаційними нечистотами.

В річку банально виведено трубу, через яку ККП м. Глобине скидає нечистоти. Оглянуте місце показало, що робиться це не постійно, а з якоюсь періодичністю (є підстави вважати, що вночі). В той же час, вимитий берег, підмите коріння дерев, показують, що об’єм нечистот, які скидаються в річку є досить великим.

Членами ГО «Рибалки Глобинщини» вже направлено відповідні звернення до правоохоронних та екологічних органів, які мають відреагувати належним чином.

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання «Глобинщини».
НАГОРУ