Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Бойкот сесії Глобинської міської ради

02 березня 2017 року через відсутність кворуму не відбулася сесія Глобинської міської ради.

Причина ж таких подій, як нам здається, є досить вагомою, оскільки більшість депутатів Глобинської міської ради більше не бажають миритися з нехлюйським відношенням до них зі сторони міського очільника, який задравши високо носа, нічого та нікого перед собою не бачить, зокрема депутатів міської ради, нехтує їхніми пропозиціями, цинічно обманює останніх, обливає їх брудом, що й зумовлювало постійно високий градус напруги депутатів з міським головою на сесіях міської ради.

Але так чи інакше, до останнього часу, міському очільнику вдавалося нав’язувати міським депутатам свою гру, протягуючи необхідні йому рішення.

При цьому, це вже не перший випадок відсутності конструктивного діалогу міського очільника з тими з ким він має бути.

Так, окрім високого градуса напруги у взаємовідносинах з міськими депутатами, високий градус напруги проглядається і у взаємовідносинах з членом Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» Володимиром Молодчином, який є в.о. голови Глобинської районної державної адміністрації.

Складається враження, що міський очільник не відчуває під собою землі, літаючи десь в космосі останній зійшов з орбіти, в яку його хтось та має повернути.

Можливо на нього так вплинуло спілкування, яким він так хизується, з деякими із депутатів Верховної Ради України, Прем’єр Міністром України чи Президентом України, а можливо з іноземними делегаціями, в яких він переймав досвід, але цей вплив є шкідливим для громади та її жителів.

В тім, точка кипіння досягнута, і зрозуміло, що частина депутатів міської ради не бажаючи до себе такого відношення, змушені були вдатися до радикальних дій, за що засуджувати їх не має жодних підстав.

Як будуть розгортатися події в подальшому покаже час, але вже зараз зрозуміло, що міському очільнику потрібно спуститися з небес на землю і дослухатися до депутатів міської ради, яких на рівні з міським головою обрали жителі громади, які бажають бути корисним для них, приймати участь у вирішенні проблем саме жителів громади, а не вирішувати бізнес інтереси «наближених»...

 

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання «Глобинщини».
НАГОРУ