Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

З року в рік одне й те саме…

… мешканці міста звертаються з проблемою в одному році, а їм обіцяють її вирішити в наступному, а в наступному році - знову в наступному, і так до безкінечності.

Так, нещодавно в групі Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини», в соціальній мережі Однокласників, мешканкою м. Глобине було опубліковано відео стану дорожнього покриття, а точніше його відсутності, по провулку О. Вишні.

Коли член руху Володимир Молодчин зв’язався по телефону з жителькою даного провулку, якою було викладено відео, то почув такі речі, які є абсолютно не прийнятними в ХХІ столітті.

Жінка повідомила, що з року в рік вона та її сусіди звертаються до міської влади з проханням підсипати чимсь дорожнє покриття провулку, оскільки на сьогоднішній день дорога є виключно грунтовою, а тому після сходження снігу вона спочатку перетворюється в суцільне озеро, а далі в грязьове болото. Те ж саме відбувається щоразу після випадання опадів.

 

 

Далі жінка розповіла взагалі жахливу річ, яка трапилася з її дитиною, а саме, що дитина нещодавно йдучи з ранку до школи застряла в багнюці серед провулку і щоб вибратися з неї змушена була роззутися прямо в багнюці та повертатися додому босоніж.

1 березня член руху Володимир Молодчин, який за посадою являється в.о. голови Глобинської районної державної адміністрації, не міг не відреагувати та виїхав на місце з головним архітектором району Валентином Стьожкою, щоб оцінити ситуацію на власні очі та вислухати жителів, яких міська влада чути відмовляється.

Все вищевикладене, жінка зі своїм чоловіком, при зустрічі, переповіли особисто Володимиру Молодчину, а сусіди все підтвердили, додавши що з року в рік звертаються до міського голови з даною проблемою, а відповідь одна й та сама – «завтра-завтра, після завтра», а одним із жителів провулку навіть було надано копію відповіді міської ради з цього питання, підготовлену заступником міського голови Олександром Артюшенком та за підписом, на той час, секретаря міської ради Галини Токаренко, яка виконувала обов’язки міського голови, а зараз також є заступником міського голови.

Далі мовою оригіналу:

«Необхідність проведення поточного ремонту дорожнього покриття по провул. О. Вишні розглянута на сесії міської ради. Враховуючи значні обсяги робіт по ремонту доріг на території Глобинської міської ради на які вже раніше передбачено фінансування і ремонти яких на разі тривають ремонт дорожнього покриття по пров. О. Вишні до кінця 2015 року виконати практично неможливо. Об’єкт ремонту дороги буде плануватися до виконання в 2016 році».

Шановний міський голова Станіслав Джусь!

Зараз на дворі 2017 рік. В попередні роки Ви активно ремонтували пішохідні доріжки в центральній частині міста, в той час коли жителі окраїни як в середньовіччя ходять по коліна в багнюці.

Ви ж обіцяли їм, що невдовзі цивілізація і їх дістанеться.

Врешті решт схаменіться, опустіть носа та почуйте людей.

Коментар члена Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»:

«Шановний мер! Ваша бездіяльність вже всіх дістала, а тому якщо в цьому місяці Ви не відреагуєте належним чином на озвучену проблематику жителів провулку О. Вишні та не почнете усувати недоліки своєї роботи, члени руху будуть змушені реагувати більш радикально – багнюка по якій щодня ходять жителі провулку опиниться у Вашому кабінеті. Сюсюкатися з Вами вже ніхто не буде».

 

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання «Глобинщини».
НАГОРУ