Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Шановний Глобинський міський голова Станіславе Джусь!

Змушений звернутися до Вас з цим відкритим листом, в першу чергу як житель м. Глобине, а вже потім як посадова особа органу державної влади, оскільки Ви перейшли межу все дозволеного в етиці поведінки службовця органу місцевого самоврядування, якому більшість жителів громади довірили місцеве управління, не лише по відношенню до мене, а й по відношенню до таких же як Ви представників громади – депутатів Глобинської міської ради.

Відчуття безкарності та вседозволеності затьмарили Ваш розум.

На превеликий жаль реформа децентралізації, в реаліях нашого суспільного життя, проявила свою слабку сторону, оскільки отримавши великі фінансові потоки та додаткові повноваження, Ви як очільник міста та всієї Глобинської громади, втратили відчуття реальності.

Нехтуючи принципом колегіальності вирішення проблем її жителів за безпосередньої участі депутатів та громадськості, Ви націлились на узурпацію влади в громаді, яка є проявом диктатури.

Не бажання ж визнавати наявні недоліки своєї роботи, які є у кожного, зокрема і в мене, нехтування елементарними етичними правилами поведінки в спілкуванні з іншими представниками громади – депутатами, в реальності є шляхом в нікуди.

Завершу улюбленим афоризмом:

«Немає такої дурості, яку не можна було б виправити за допомогою розуму, …»   Іоганн Вольфганг Гете

 

Володимир Молодчин
член Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ