Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Якими трубами модернізує Глобинська міська рада мережу питного водопостачання громади?

Відповідь на це запитання можна знайти в Спеціалізованому інформаційно-аналітичному виданні «Полімерні труби Україна», яке опублікувало лист члена Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» Володимира Молодчина, а також висновки експерта щодо ситуації, яка склалася навколо прокладеної в м. Глобине по вул. Мічуріна пластикової водопровідної труби.

Тож пропонуємо Вам ознайомитися з публікацією.

Варто лише додати, що кримінальне провадження по цьому факту розслідується вже більше півтора року, а дії та бездіяльність правоохоронців направлені на затягування процесу притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Читати в форматі PDF (700 кБ).

 

 

 

 

В тім, члени Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» будуть робити все можливе, щоб винні були покарані, а головне – добиватися видалення труби, а на її місце прокладання якісної труби, яка не буде загрожувати життю та здоров’ю мешканців міста.

Окремо варто зазначити, що за публікаціями офіційного сайту Глобинської міської ради чітко видно, що процес прокладання технічної труби по вул. Мічурана в м. Глобине відбувався під чітким наглядом міського голови Станіслава Джуся та його заступника Олександра Артюшенка.

 

Прес-служба громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ