Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Звільнити керівника ККП та заступника міського голови - ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Відкритий лист громадської організації «Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини» та громадської організації «Рибалки Глобинщини» до мера.

Глобинському міському голові Станіславу Джусю

Депутатам Глобинської міської ради

Громадської організації

«Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини»

вул. Кооперативна, 20, м. Глобине, 39000

Громадської організації «Рибалки Глобинщини»

тупик Залізничників, 11, м. Глобине, 39000

У зв’язку з масовою загибеллю риби на так званій «Заводській» частині річки Сухий Омельник» в м. Глобине, що стало можливим, в тому числі, через неналежну організацію роботи ККП м. Глобине, безконтрольність процесів перекачки фекальних нечистот та байдужість тих, хто в першу чергу мав перейматися цією проблемою, а саме керівника ККП Володимира Карабута та профільного заступника Глобинського міського голови Олександра Артюшенка, враховуючи численні критичні зауваження до роботи останніх (судові рішення, кримінальні провадження тощо) вимагаємо від міського голови та депутатів міської ради вжити заходів реагування щодо усунення недоліків роботи ККП м. Глобине з притягненням до відповідальності винних посадових осіб, зокрема звільнення з займаних посад керівника ККП Володимира Карабута та заступника міського голови Олександра Артюшенка.

Про результати розгляду прохаємо інформувати ГО Громадський рух «За ровиток і процвітання Глобинщини» та ГО «Рибалки Глобинщини» у законодавчо визначений термін.

Голова ГО «ГР «За розвиток і процвітання Глобинщини» Петро Молодчин
Голова ГО «Рибалки Глобинщини» Юрій Копанішин

 

Прес-служба громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ